Header First

This is a debugging block

Branding

This is a debugging block

Sidebar Fourth

This is a debugging block

Sidebar Third

This is a debugging block

در طی 36 سال خدمت ،سلامت کار و قوانین شرکت را به خوبی رعایت کردم

محتوا

This is a debugging block

مهندس هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان که به اتفاق هیات همراه به منظور تکریم بازنشستگان به دیدار خانم مریم چپ نویس که در سال 83 پس از 36 سال خدمت مفتخر به بازنشستگی شدند  رفتند در این دیدار خانم چپ نویس با ذکر خاطراتی از دوران خدمت از سالهایی که با تمام توان و باعشق وعلاقه به انجام وظایف محوله می پرداخت سخن گفت.
خانم چپ نویس را می توان گفت از نسل اولی های شرکت آبفا در استان اصفهان بوده که در زمان مهندس حجازی به استخدام این شرکت در آمده که از همان سالهای ابتدای خدمت باجدیت وبا صداقت درصدد خدمت رسانی به مردم بوده است .
او در این دیدار راز آرامش در دوران بازنشستگی را پرهیز از هرگونه تخلف دانست و گفت: در طی 36 سال خدمت هرگز حاضر به دریافت هیچ گونه رشوه ا ز سوی ارباب رجوع نشدم  وبه هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی قوانین شرکت را نادیده نگرفتم و مطابق با قانون کارها را دنبال میکردم بطوریکه سرسختی من در اعمال قانون مشقتهای زیادی را برایم بهمراه داشت اما اینها مانع از نادیده نگرفتن قوانین نشد . آنچه برایم مهم بود سلامت و صداقت در کار بود که رعایت این نکات را شاید مهندس حجازی  بسیار خوب به من آموخت.
او به ذکر خاطره ایی در دوران خدمت در زمان مهندس حجازی قبل از انقلاب پرداخت و عنوان کرد: در زمان مهندس حجازی یکی ازپادگانها هزینه آب بها را به موقع نپرداخت و من هم به همکاران گفتم که آب این پادگان راقطع کنید پس از این رویداد جناب سرهنگ به اتفاق چند تن از سربازان  به اداره آمدند و جویای این مسئله شدند که چه کسی دستور قطع آب پادگان را داده است. همکاران گفتند این خانم . من هم در پاسخ به جناب سرهنگ گفتم پول آب را ندادید ماهم مجبور به قطع آب پادگان شدیم جناب سرهنگ با لحنی تند و خارج از ادب مرا تهدید کرد ورفت .فردای آن روز من اداره نرفتم ازسوی مهندس حجازی با من تماس گرفتند و گفتند بیا اداره .
هنگامی که رفتم مهندس حجازی گفت این بچه بازی ها چیست گفتم جناب سرهنگ بین تمام همکاران به من توهین کرد گفت این دلیل نمی شود ترک کار کنی ،وظایف را به خوبی و با جدیت دنبال کن ولی بدان افراد زیادی در آن پاگان مشغول به خدمت بودند نباید آب پادگان را قطع می کردی اما از آن جناب سرهنگ هم می خواهم از رفتار زشت خود با شما عذر خواهی کند و من از آن روز به بعد متوجه شدم محل کار یعنی پی گیری امور با درایت و سخت کوشی است .
هیچ گاه در سالهای خدمت نسبت به اهداف شرکت بی تفاوت نبودم همیشه احساس مسئولیت می کردم و اگر همکاری هم  بعضا به خطا می رفت من دنبال رو آن نبودم زیرا معتقدم خداوند در هر حالی و درهرشرایطی شاهد وناظر اعمال ماست . پس  بعد از رضای خدا ، اصول و قوانین صنعت را سرلوحه کارها قرار دادم .
درحال حاضر  هم در دوران بازنشستگی مردم را به مصرف صحیح آب راهنمایی می کنم چرا که براین باورم آب کم است و هنوز مردم این واقعیت تلخ را  بخوبی درک نکرده اند.

 

منبع: 
روابط عمومی آبفا استان اصفهان
حوزه: 
دسته بندی خبر: 
تقدیر و تشکر