Header First

This is a debugging block

Branding

This is a debugging block

Sidebar Fourth

This is a debugging block

Sidebar Third

This is a debugging block

مدیرعامل

محتوا

This is a debugging block

بازدید مدیرعامل از بازنشستگان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان

ش, 1396/10/23 - 13:43 -- farzam_9516

در دیدار مهندس هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با محمدعلی امیدی یکی از بازنشستگان شرکت که به منظور اجرای طرح تکریم بازنشستگان صورت گرفت، امیدی به ذکر برخی از خاطرات دوران خدمت پرداخت و گفت: در زمانی که مدیر آبفا سمیرم بودم اجرای پروژه شبکه فاضلاب شهر سمیرم و نیز احداث تصفیه خانه فاضلاب این شهر را در دستور کار قرار دادم و در همان مقطع این پروژه مهم به بهره برداری رسید و مردم این شهر تحت پوشش خدمات شبکه فاضلاب قرار گرفتند همچنین اجرای طرح آبرسانی به شهر ونک از طریق انتقال آب از چشمه ناز به ونک و آبرسانی به شهر سمیرم در زمان مدیریت آبفا این شهرستان انجام گرفت.

معاون مهندسی و توسعه آبفا کشور پیرامون اجرای شبکه فاضلاب در شاهین شهر و میمه و برخوار اعلام کرد: اجرای طرح های توسعه شبکه فاضلاب مستلزم همکاری بخش خصوصی و مشارکت مردمی است

ش, 1396/10/16 - 12:35 -- farzam_9516

در نشستی مهندس قانع معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفا کشور ، مهندس امینی مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان و حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر و برخوار در مجلس شورای اسلامی که با اعضای شورای شهر و شهرداران شهرهای شاهین شهر و میمه و برخوار پیرامون اجرای طرح های آب و فاضلاب در این مناطق داشتند گفت: برای توسعه شبکه فاضلاب در شهرهای شهرستانهای شاهین شهر و برخوار باید مسئولان شهر ، مردم و نیز بخش خصوصی نهایت همکاری را با شرکت مهندسی آبفا کشور داشته باشند تا بتوان طرح های توسعه ای فاضلاب را در این مناطق اجرایی نمود.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان : با تغییر رویه در مصرف آب می توان از تبعات بحران بی آبی کاست

ش, 1396/10/09 - 12:07 -- farzam_9516

در نشست تخصصی راهکارهای افزایش مشارکت زنان در توسعه روستا که باحضور احمد رضوانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان و مدیرکل امور بانوان استانداری برگزارشد مهندس هاشم امینی مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان به نقش مؤثر بانوان در مدیریت مصرف آب پرداخت و اعلام کرد: بدون شک بانوان با توجه به نقشی که در محیط خانه دارند می توانند به خوبی مصرف آب را مدیریت کنند که این مهم بسیار مؤثر در مدیریت مصرف است و از مصرف بی رویه آب جلوگیری می شود.

تسهیلات ویژه با اقساط 36 ماهه ویژه متقاضیان انشعاب فاضلاب دارای امکانات فنی

د, 1396/10/04 - 09:08 -- farzam_9516

مهندس هاشم امینی با اشاره به اهمیت استفاده از پساب برای مصارف مختلف گفت: امروزه در جهان بازچرخانی آب و استفاده از پساب فاضلاب بسیار مدنظر قرار گرفته و خوشبختانه در استان اصفهان در این زمینه فعالیتهای خوبی انجام شده است.

86 درصد مشترکین خانگی استان اصفهان الگوی مصرف آب را رعایت می کنند

ي, 1396/10/03 - 15:21 -- farzam_9516

امروز شرایط به نحوی است که به علت عدم بارش مردم باید در مصرف آب دقت کرده و آن را مدیریت کنند و ما نیز به اندازه نیاز مردم آب در استان توزیع می کنیم.

کسب عنوان برگزیده شرکت آبفا استان اصفهان در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو

س, 1396/09/28 - 16:12 -- farzam_9516

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با اشاره به برگزاری جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو گفت: در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو که در آذرماه سال جاری برگزارشد شرکت آبفا استان اصفهان بر اساس فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی در سال 95 به عنوان برگزیده و برتر انتخاب گردید همچنین غرفه این شرکت در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو به عنوان غرفه برتر شناخته شد.
مهندس هاشم امینی افزود: شرکت آبفا استان اصفهان با ارائه 7 طرح تحقیقاتی که نقش کاربردی در ارتقا، رشد و بالندگی صنعت آب و فاضلاب داشت به عنوان شرکت برگزیده در این جشنواره انتخاب گردید.

بدنبال اعزام اکیپ عملیاتی به مناطق زلزله زده غرب کشور صورت گرفت: تامین،توزیع وانتقال آب شرب نیمی ازشهرپل ذهاب توسط کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان

د, 1396/09/27 - 15:02 -- farzam_9516

 مدیرعامل شرکت آب  وفاضلاب استان اصفهان در خصوص خدمات رسانی  به زلزله زدگان غرب کشور گفت: شرکت آبفا استان اصفهان ۲۱ اکيپ عملياتی و تعميرات به همراه تمامی تجهيزات و اتصالات مربوطه به منظوراصلاح خطوط انتقال، شبكه های توزیع و انشعابات آب به منطقه زلزله زده غرب کشور اعزام نمود.  به گونه ایی که تامين و توزیع و انتقال آب شرب نيمی از شهر سر پل ذهاب به کارکنان شرکت آبفا استان اصفهان  محول شد و با اقدامات به موقع تيم های اعزامی ، تعميرات و نشتی خطوط انتقال و شبكه توزیع آب انجام و اصلاح گردید

مدیر عامل آبفای استان اصفهان خبر داد؛ اعطای تسهیلات قرض الحسنه بلند مدت به متقاضیان خرید انشعاب فاضلاب

د, 1396/09/27 - 14:04 -- farzam_9516

مدیر عامل آبفای استان اصفهان از انعقاد تفاهم نامه با بانک قرض الحسنه مهر ایران برای اعطای وام قرض الحسنه به متقاضیان خرید انشعاب فاضلاب خبر داد.
مهندس هاشم امینی افزود: شهروندانی که تاکنون نسبت به خرید انشعاب فاضلاب اقدام نکرده اند می توانند با معرفی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به شعب منتخب بانک قرض الحسنه مهر ایران مراجعه کرده و از وام در نظر گرفته شده با اقساط 36 ماهه استفاده کنند.

تقدیر وزیر نیرو از مدیرعامل و کارکنان شرکت آبفا استان اصفهان پیرامون خدمات رسانی به مناطق زلزله زده غرب کشور

د, 1396/09/27 - 11:50 -- farzam_9516

دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو با ارسال لوحی از مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب شهری استان اصفهان به جهت امداد رسانی و کمک به زلزله زدگان غرب کشور تقدیر و تشکر نمودند.
وزیر نیرو در این متن با اشاره به اینکه وقوع حادثه تلخ و تأسف بار زلزله، علاوه بر اینکه آسیب جدی به جمع زیادی از هموطنان در استانهای غربی کشور متحمل نمود موجب وارد نمودن خسارت های گسترده ای به زیرساخت های صنعت آب و برق این مناطق گردید به گونه ای که روند خدمت رسانی را با وقفه مواجه نمود.

باحضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور صورت گرفت: بهره برداری از پکیج فاضلاب مسکن مهر شهرستان نطنز

پ, 1396/09/23 - 09:36 -- farzam_9516

باحضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور ؛مدیرعامل آبفا استان اصفهان ونماینده مردم این شهرستان پکیج فاضلاب مسکن مهر نطنز با آخرین تكنولوژي روز دنیا به روش A2O به بهره برداری رسید.
مهندس حميدرضا جانباز در آیین افتتاح این پروژه گفت: درحال حاضر درهیچ نقطه از دنیا دفع فاضلاب به صورت سنتی و از طریق چاههای جذبی دفع نمی شود زیرا منجر به منابع آبهای زیرزمینی می شود پس برخورداری ازتاسیسات شبکه فاضلاب ضروري به نظر میرسد.

صفحات

Subscribe to RSS - مدیرعامل