امروز : ۴ خرداد, ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
مدارک مربوط به هویت مالک (کپی شناسنامه،کارت ملی)، مدارک مربوط به مالکیت (اسناد مثبته مالکیت)، مجوزهای احداث ساختمان( شناسنامه ساختمان یا تاییدیه شهرداری ومجوز حفاری جهت نصب انشعاب)
در صورتی که تأسيسات لوله كشي داخلي هر واحد از درب ورودی ملک تا واحد مورد نظر به صورت مجزا انجام شده باشد و درصورت وجود امكانات فني و تامین فشار لازم به خصوص در طبقات فوقانی (با تائید قسمت بهره برداری)، شركت انشعاب هاي متعدد واگذار خواهد كرد ليكن درصورتي كه تأسيسات لوله كشي داخلي اين واحدها مجزا نباشد يك انشعاب واگذار مي گردد.
طبق بند۳۲-۴ آیین نامه عملیاتی شرکت، چنان چه افزایشی در تعداد واحدهای ملک صورت گیرد مشترک مکلف است پس از دریافت اولین نامه از سوی شرکت، هزینه های ناشی از افزایش را بر اساس تعرفه روز شرکت پرداخت نماید. درکل با توجه به این که نرخ محاسبه آب بها به صورت پلکانی و تصاعدی می باشد واحد شماری ملک بهترین گزینه در به حداقل رساندن قبوض آب بها می باشد.
تغيير نام پرونده به نام انتقال گيرنده و همچنين پاسخ به استعلام هاي محضري منوط به ارزيابي مجدد ملك و تسويه حساب كامل مي باشد. همچنین می توانید جهت اطلاع از چگونگی روند به شرح خدمات پرتال اختصاصی شرکت به نشانی www.abfaesfahan.ir مراجعه نمایید و یا با سامانه ۱۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.
مشترك ضمن اين كه مسئول مرئي نگهداشتن و قابل دسترس بودن دريچه شير قطع و وصل آب قبل از كنتور و همچنين محل دريچه هاي كنتور آب و سيفون فاضلاب مي باشد، به هيچ عنوان حق جابه جايي انشعاب و وسايل آن را ندارد و پس از تماس با سامانه ۱۵۲۲ و ثبت درخواست و انجام مراحل لازم، شركت، دستگاه هاي مزبور را با هزينه مشترك به محل مناسبي منتقل(تغيير مكان داخلي) می نمايد.
ارائه شناسه قبض از طریق تماس تلفنی با سامانه ۱۵۲۲ یا از طریق پرتال اختصاصی شرکت به نشانی www.abfaesfahan.ir و سپس پرداخت هزینه اعلام شده از سوی شرکت
شرکت آب وفاضلاب برابر بند ۳۹-۴ آیین نامه شرکت به دلایل زیر می تواند یک انشعاب را به طور موقت قطع نماید: الف) در صورتي كه مشترك يا استفاده كننده نسبت به پرداخت كليه ديون خود به شركت در مهلت مقرر اقدام ننمايد. ب) در صورتي كه مشترك يا استفاده كننده، عمداً اقدام به دست كاري تأسيسات آب و فاضلاب متعلق به شركت نموده و يا اقدام به شكستن و يا دست كاري منجر به خرابي كنتور نمايد. ج) در صورتي كه از انشعاب واگذار شده آب و يا فاضلاب اقدام به لوله كشي به ملك ديگر و استفاده غير مجاز شود و يا نسبت به نصب پمپ به طور مستقيم بر روي انشعاب اقدام گردد. د) در صورتي كه مشترك يا استفاده كننده به تشخيص شركت موجب نامرئي شدن دريچه محفظه شير قطع و وصل انشعاب(آب و فاضلاب) بشود و يا ايجاد مانع در آن بنمايد. ه) در صورتي كه امكان قرائت كنتور در سه دوره متوالي به دليل بسته بودن در ميسر نگردد. و) هرگاه حكم يا قرار لازم الاجراء از سوي مقامات قضائي در زمينه قطع انشعاب (آب و فاضلاب) صادر گردد. همچنین در موارد دیگری از آیین نامه شرکت، بر اجازه قطع انشعاب تصریح شده است که به طور خاص اعمال خواهد شد. بدیهی است برقراری مجدد انشعاب، پس از پرداخت بدهی های معوقه و هزینه وصل یا نصب مجدد امکان پذیر است.
باید به سرعت نسبت به اصلاح لوله کشی اقدام نمایید و قبل از آن که روی آن پوشانده شود، سامانه ۱۵۲۲ یا اداره آب و فاضلاب منطقه خود را درجریان بگذارید تا پس ازبازدید، نسبت به گزارش و اصلاح قبض صادرشده اقدام شود.
نصب پمپ به طورمستقیم بر روی انشعاب، باعث اختلال درشبکه توزیع شده و احتمال دارد بر اثر مکش، ایجاد آلودگی نماید؛ ضمن این که پیگری قانونی دارد. درصورت کم بودن فشار آب طبقات فوقانی، شما می توانید با نصب مخزن زمینی و نصب غیر مستقیم پمپ به نحوی که ابتدا آب وارد حوضچه یا مخزن شده و سپس پمپاژ شود، نسبت به تامین فشار آب در طبقات فوقانی اقدام فرمایید.
مصرف به صورت پلکانی محاسبه می شود ولی متوسط مصرف هر واحد درماه بین ۱۵تا۲۰مترمکعب مناسب است.

صفحات

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو