امروز : ۲۳ مهر, ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
روابط عمومی آبفا استان اصفهان
۴۹مرتبه
۲ بهمن, ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲

برگزاری چهل و پنجمين برنامه از سلسله نشست هاي برنامه راديويي جاري حيات۵ باحضور اقشار مختلف مردم ،مسئولان از آموزش و پرورش ناحيه ۵

  چهل و پنجمين برنامه از سلسله نشست هاي برنامه راديويي جاري حيات۵ باحضور اقشار مختلف مردم ،مسئولان و فرهيختگان از آموزش و پرورش ناحيه ۵ ، مشتركين كم مصرف و مسئولين آبفا منطقه ۵  در محل سالن اجتماعات مدرسه محجوب برگزارشد. اين برنامه با هدف فرهنگ سازي مصرف بهينه آب  و براي نخستين بار در آبفا منطقه ۵ برگزار گرديد.در ابتدا و پس از معرفي برنامه و خوش آمدگويي توسط مجري راديو خانم رفسنجاني  ، مدير آبفا منطقه ۵  ضمن تقدير و تشكر از حضار و عوامل صدا و سيما ،توضيحاتي در خصوص موقعيت، جمعيت و تعداد انشعابات و همچنين ارائه آمار درخصوص واگذاري و نصب انشعابات ،لوله گذاري شبكه آب و فاضلاب و ... پرداختند.در ادامه برخي از مسئولين آموزش و پرورش و شركت كنندگان به بيان نظرات و پيشنهادات در خصوص مديريت مصرف و لزوم هماهنگي بين سازماني در اين جهت پرداختند.در بخش ديگر برنامه تعدادي از دانش آموزان به اجراي نمايش و قرائت دكلمه و ... پرداختند .در خلال اين برنامه نيز پرسش هايي  به صورت مسابقه  مطرح شد و به برگزيدگان مسابقات و دانش آموزان فعال در زمينه فرهنگ بهينه مصرف و همچنين مشتركين كم مصرف  هدايايي تقديم گرديد. در بخش پاياني برنامه سوالات  مطرح شده مردمي با موضوع آب و صرفه جويي  توسط  مديرمنطقه وكارشناسان آبفا پاسخ داده شد.

حوزه: 
مدیرعاملواحد های خودگردانمنطقه پنج اصفهان
آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو