امروز : ۲۳ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳
روابط عمومی آبفا استان اصفهان
۱۱۴مرتبه
۱۷ تير, ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸

همزمان با یکم الی هفتم تیرماه هفته صرفه جویی درمصرف آب صورت گرفت؛ اختصاص بخشی ازخطبه های نمازجمعه هفتم تیرماه خمینی شهر به بیان اهمیت آب

همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب بخشی از خطبه های نمازجمعه هفتم تیرماه خمینی شهر با حضور اقشار مختلف مردم ، مدیریت وکارکنان امورآبفای منطقه به بیان اهمیت آب اختصاص یافت . به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه این برنامه با توجه به نقش تاثیرگذار ائمه جماعات در فرهنگ سازی امورات مختلف در دستورکار قرارگرفت . بر این اساس مکاتباتی  با دفتر امام جمعه جهت در خواست اختصاص دقایقی از خطبه های نمازجمعه به موضوع آب  ، صورت گرفت . آیت الله رحیمی، امام جمعه خمینی شهر در خطبه دوم نمازجمعه هفتم تیرماه که در محل مصلای شهرستان برگزار شد ، با اشاره به وضعیت بحرانی آب درکشور و استان اصفهان ، صرفه جویی در مصرف را دستور دین دانست و به بیان روایتی از امام صادق (ع) پرداخت که ایشان حتی خوردن آب از ظرفی و دور ریختن قطرات باقی مانده آن را نیز اسراف برشمرده است . وی در ادامه از نمازگزاران خواست در قبال وضعیت کنونی آب در استان و مصرف بهینه این مایه حیات احساس مسئولیت داشته و از این نعمت الهی محافظت نمایند . گفتنی است همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب امورآبفا منطقه خمینی شهر ایستگاه صلواتی و تانکر آبرسانی بهمراه مقسم های برداشت آب در محل مصلای نمازجمعه ایجاد نمود و پرسنل منطقه ضمن شرکت در نمازعبادی- سیاسی جمعه هزار بروشور اسراف از نگاه ائمه معصومین به همراه هزار نسخه تراکت روش صحیح نصب پمپ را بین مردم توزیع نمودند. این اقدام با هدف آشنایی مردم با لوازم کاهنده مصرف و راهکارهای مصرف بهینه آب صورت گرفت. لازم به توضیح است آیین های مشابهی نیز در محل برگزاری نمازجمعه شهرهای درچه وکوشک برگزار شد.

حوزه: 
مدیرعاملواحد های خودگردانخميني شهر
آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو