امروز : ۲۹ تير, ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۸

کاهش ۴ هزار لیتر برثانیه ظرفیت تامین آب شرب اصفهان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: طی ۹ سال گذشته حدود ۴ هزار لیتر برثانیه از ظرفیت تامین آب شرب و بهداشتی طرح آبرسانی اصفهان بزرگ کاسته شده است.
مهندس هاشم امینی فصلی بودن رودخانه زاینده رود را یکی از عوامل موثر در کاهش ظرفیت تامین طرح آبرسانی اصفهان بزرگ دانست و بیان کرد:در دهه گذشته خشکسالی مستمر  مانع از جاری شدن همیشگی  زاینده رود شد .که این رویداد تاثیر قابل توجهی بر آبدهی چاههای فلمن که یکی از ظرفیت های تامین آب شرب در اصفهان می باشد داشته است.

تکمیل فاضلاب چادگان ۲۰ میلیارد تومان سرمایه نیاز دارد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت:  اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهر چادگان که از سال ۹۲ آغاز شده ، تاکنون هزینه ای حدود ۴ میلیارد تومان در بر داشته است اما برای تکمیل آن به ۲۰میلیارد تومان نیاز است
 مهندس هاشم امینی در جلسه بررسی مشکلات آب و فاضلاب غرب استان که در فرمانداری چادگان برگزار شد به ضرورت تکمیل تصفیه خانه فاضلاب در شهر چادگان پرداخت و گفت:با توجه به حساسیت موجود در چادگان و مجاورت آن با سد زاینده رود به منظور دفع بهداشتی فاضلاب و ارتقای سطح بهداشت عمومی مردم  نیاز به احداث تصفیه خانه فاضلاب در این شهر  وجود داشت.

ضرورت اجرای هر چه سریع تر سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ/ جیره بندی آب نداریم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ یک مطالبه خاص است و برای تکمیل آن سه هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است و حتی اگر سد زاینده رود هم سرریز کند، ظرفیت سامانه اول آبرسانی اصفهان جوابگوی تامین آب شرب مردم نیست.

مهندس هاشم امینی با بیان اینکه واژه سازگاری با کم آبی به خصوص در اقلیم های خشک و نیمه خشک در وزارت نیرو مورد توجه قرار گرفته است، اظهار کرد: خوشبختانه ما در اصفهان با همکاری رسانه ها برای تحقق این امر فرهنگ سازی خوبی انجام داده ایم.

بازدید رئیس گنجینه ملی آب ایران از غرفه آبفای اصفهان در نمایشگاه ملی سازگاری با کم آبی

رئیس گنجینه ملی آب ایران از غرفه آبفای استان اصفهان در نمایشگاه تخصصی سازگاری با کم آبی دیدن کرد.
مهندس رضا راعی روز چهارشنبه پنجم تیرماه جاری باحضور در این نمایشگاه که در ساختمان وزارت نیرو برپاشده است از غرفه آبفای استان اصفهان بازدید کرد و در جریان اقدامات و تجربیات شرکت درخصوص سازگاری با کم آبی در سال های اخیر قرار گرفت.
وی همچنین در دیدار با مدیرعامل آبفای استان اصفهان بر راه اندازی و افتتاح سریع تر گنجینه آب اصفهان تأکید کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان درنشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه خواستار تشکیل پویش سازگاری با کم آبی شد

هاشم امینی در نشست خبری به مناسبت یکم تا هفتم تیرماه، هفته صرفه جویی در مصرف آب در جمع خبرنگاران، با قدردانی از همراهی رسانه ها با شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، گفت: مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان همواره باوجود همه سختی ها و کاستی هایی که وجود داشته است، تلاش کرده خدمات خود را به نحو مطلوب به مردم ارائه کند و در این راستا همکاری خبرنگاران بسیار اثربخش بوده و  برتشکیل پویش سازگاری با کم آبی در استان اصفهان تاکید کرد.

ارائه مقاله مدیر دفتر مدیریت مصرف آبفای اصفهان به عنوان تجربه برتر در نشست ملی سازگاری با کم آبی

مقاله مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد آبفای استان اصفهان به عنوان تجربه برتر در نشست ملی سازگاری با کم آبی ارائه شد.
این مقاله با عنوان «برنامه اجرایی تصفیه و بازچرخانی آب خاکستری در ساختمان ها» توسط خانم آسیه سادات ملاباشی به صورت سخنرانی در سومین روز نشست تخصصی سازگاری با کم آبی در .زارت نیرو ارائه شد.

تجلیل از آبفای استان اصفهان در نشست و نمایشگاه ملی سازگاری با کم آبی

در آخرین روز از نشست و نمایشگاه تخصصی سازگاری با کم آبی از مشارکت فعال آبفای استان اصفهان در برگزاری این رویداد ملی تجلیل شد.
در این نشست و نمایشگاه که روزهای سوم تا پنجم تیرماه جاری در وزارت نیرو برگزارشد، مدیران و کارشناسان آبفای استان اصفهان با ثبت و ارسال ۱۴ تجربه و مقاله موفق شدند رتبه دوم را در این بخش به خود اختصاص دهند.
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان همچنین با اختصاص غرفه ای به مساحت ۶۵ مترمربع، تجربیات و اقدامات خود را در زمینه سازگاری با کم آبی در سال ۱۳۹۷، به صورت بنر، بروشور، پوستر، فیلم و عکس به نمایش گذاشت.
 

در نمایشگاه تخصصی سازگاری با کم آبی رتبه نخست بیشترین مقالات ارائه شده به استان اصفهان تعلق گرفت

 استان اصفهان با ارائه بیش از ۱۰۰ مقاله در پرتال کار گروه ملی سازگاری با کم آبی، توانست رتبه نخست را در این زمینه به خود اختصاص دهد.
 دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان اصفهان در ادامه افزود: استانهای بوشهر  و فارس با ارائه حدود ۵۰ مقاله در رتبه های بعدی قرار گرفتند که فاصله چشم گیری با استان اصفهان داشته است.

بیمه صنعت آب و برق از طریق شایسته گزینی نیروها برای انجام مسئولیت ها

دکتر رضا اردکانیان در جمع مدیران ارشد صنعت آب و برق در استان اصفهان گفت:انتخاب بهترین نیروها برای انجام مسئولیت ها، کار بزرگی است که در نهایت موجب بیمه صنعت آب و برق از هر گزندی می شود
وی گفت: در سالهای اخیر صنعت آب و برق در کشور به پیشرفت های قابل ملاحظه ای دست یافت که رونق و شکوفای صنعت را بدنبال داشت.
دکتر رضا اردکانیان با اشاره به توسعه صنعت آب و برق  در زمینه های مختلف تصریح کرد:درست است که در سالهای اخیر در زمینه های فنی و تکنولوژی در صنعت آب و برق به پیشرفت های قابل ملاحظه ایی دست یافتیم اما د ر مدیریت منابع انسانی موفق نبودیم

بازدید مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تاسیسات فاضلاب شهرضا و طرح آبرسانی به شهر و ۱۱ روستا دهاقان

در حاشیه سفر سه روزه وزیر نیروبه استان اصفهان ،مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تاسیسات فاضلاب شهرضا و طرح آبرسانی به دهاقان بازدید کرد
مهندس حمید رضا جانباز در بازدید از تاسیسات فاضلاب شهرضا که با حضور نماینده مردم شهرضا و دهاقان  در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت گفت:در یک سال اخیر با ارتقا فرایند تصفیه در این تصفیه خانه شاهد رفع بوی نامطلوب در محورهای منتهی به تصفیه خانه هستیم.

صفحات

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو