امروز : ۲۴ تير, ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

احداث و بهره برداری از ۷ تصفیه خانه فاضلاب در استان

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان گفت: در ۱۰ سال گذشته ۷ تصفیه خانه فاضلاب در شهرهای خوانسار، نجف آباد، هرند، اژیه، داران، بویین، سده و ورنامخواست با اعتباری بالغ بر ۱۰۵ میلیارد تومان در مدار بهره برداری قرار گرفت. همچنین دو پکیج فاضلاب مسکن مهر نیز در شهرهای نطنز و فریدونشهر با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.

نخستین پروژه تاسیسات فاضلاب روستایی استان اصفهان در خمینی شهر

مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان با اشاره به اجرای اولین طرح فاضلاب روستایی پس از یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی، در استان اصفهان گفت: نخستین پروژه تاسیسات فاضلاب استان، در روستای تیرانچی شهرستان خمینی شهر تا دو ماه آینده عملیاتی می شود.

آبفا پروژه های ماندگاری برای نسل های آینده احداث کرده است

مدیرکل دیوان محاسبات استان اصفهان در بازدید از پروژه بازسازی شبکه فرسوده اصفهان، ایستگاه پمپاژ جنوب شرق اصفهان و تصفیه خانه فاضلاب هرند و اژیه گفت: در سال های اخیر بدون شک شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان یکی از بهترین دستگاه های اجرایی استان بوده که توانسته به رغم چالش های موجود، خدماتی پایدار به مشترکین ارائه دهند.

 مهندس بهزاد فلاطون زاده با اشاره به بازدید از تاسیسات آبفا ، عنوان کرد: نظارت بر اجرای کیفیت کار به خوبی از سوی شرکت آبفا صورت گرفته، بطوریکه می توان گفت پروژه هایی ماندگار با طول عمر بالا برای نسل های آینده احداث شده است.

توسعه شبکه فاضلاب و ارتقای تصفیه خانه فاضلاب فولادشهر

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به انعقاد قرار داد سرمایه گذاری  میان شرکت آبفا و ذوب آهن اصفهان اعلام کرد: با سرمایه گذاری شرکت ذوب آهن مقررشد توسعه شبکه فاضلاب فولادشهر و ایمان شهر به همراه ارتقا و توسعه تصفیه خانه فاضلاب فولادشهربا هدف انتقال پساب به شرکت ذوب آهن تا سال ۱۴۰۰ عملیاتی شود.

مهندس هاشم امینی اعلام کرد: با سرمایه گذاری ۲۱۰ میلیارد تومانی شرکت ذوب آهن،  ۹۵ کیلومتر شبکه فاضلاب  در شهرهای فولادشهر و ایمانشهر اجرا  می شود و فاز توسعه ای تصفیه خانه  فولادشهر نیز  در دستور کار قرار می گیرد.

آبفا استان اصفهان به مسئولیت اجتماعی خود در ایام کرونا عمل کرد

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان عنوان کرد: مجموعه ی شرکت در ایام قرنطینه، ایثارگرانه و به طور شبانه روزی در حال خدمت رسانی به مردم بود، به طوری که در ایام نوروز هیچ گونه قطعی آب یا افت فشار نداشتیم.

مهندس هاشم امینی، شیوع بیماری کرونا را در افزایش مصرف آب شرب و بهداشت مؤثر دانست و گفت: با شروع فصل گرم و شیوع بیماری کرونا مصرف آب شرب و بهداشت با افزایش ۳۰ تا ۴۰ درصدی همراه شده است که با توجه به محدودیت منابع آبی و تأسیسات آبرسانی از زاینده رود، لازم است شهروندان با پایبندی به مسئولیت اجتماعی و مصرف بهینه آب در حفظ این کالای باارزش بکوشند.

بخشی از سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ سال آینده وارد مدار می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با تاکید بر اینکه استان اصفهان در حوزه آب شرب دچار تنش نیست، بلکه دچار بحران است، گفت: تا زمانی که سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ وارد مدار نشود در تامین آب شرب دچار مشکل هستیم اما پیش بینی می شود بخشی از این طرح، سال آینده وارد مدار شود.

افزایش سطح خدمات آبفا به روستاها از اولویت های سال ۹۹

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان  در نشست خبری برگزار شده به مناسبت هفته مدیریت مصرف آب و برق در کشور، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یکی از رویکردها در بودجه سال ۹۹، روستا محور بودن آن است و به دنبال این هستیم که با یک برنامه جهادی و منسجم سطح خدمات روستاها را به شهرها نزدیک کنیم.

وی با بیان اینکه نگاه حمایتی دولت به روستاها مانند گذشته وجود دارد، تاکید کرد: براین اساس تعرفه‌های روستاها از شهرها متفاوت خواهد بود و روستاها همانند قبل از تعرفه های تخفیفی بهره مند می‌شوند.

لزوم سرعت بخشیدن به اجرای تاسیسات آبفا در سایت جانبازان بهارستان

مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان در جلسه ملاقات مردمی،  با تاکید بر سرعت بخشیدن به  اجرای تاسیسات سایت جانبازان در شهر بهارستان اعلام کرد: شرکت آبفا استان اصفهان در کوتاه ترین زمان ممکن زیر ساخت های لازم برای انتقال و تامین آب شرب پایدار ساکنان در سایت جانبازان را فرا هم می نماید.

مهندس هاشم امینی با اشاره به ایجاد زیر ساخت برای اجرای شبکه فاضلاب در سایت جانبازان بهارستان اعلام کرد: طبق قانون، اجرای زیر ساخت به منظور برخورداری ساکنان این سایت از خدمات شبکه فاضلاب به عهده شرکت عمران بهارستان است.

ضرورت ارائه خدمات در سطح استانداردهای جهانی

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در جمع معاونین و مدیران این شرکت بر ضرورت ارتقای وضعیت ارائه خدمات در سطح استانداردهای جهانی تاکید کرد.

مهندس هاشم امینی ضمن اشاره به بيش از نيم قرن سابقه و پيش تازي شركت آبفا استان اصفهان در امر خدمت رسانی،عنوان کرد: استفاده از فناوری های نوین، بازنگری در شیوه ارائه خدمات و تغییر روش های سنتی به مدرن، تغییر فرآیند به منظور سرعت بخشی به خدمات و تجهیز پیشرفته واحدهای عملیاتی رفع حوادث، از الزامات این شرکت است.

آبرسانی سیار به ۳۰۸ روستا در استان اصفهان

مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان با اشاره به افزایش دما در فصل تابستان گفت: در حال حاضر آب شرب سالم و بهداشتی حدود ۳۰۸ روستا در استان اصفهان  با جمعیتی بالغ بر۴۷ هزار نفر از طریق تانکر تامین می شود.

مهندس هاشم امینی با بیان اینکه آبرسانی به صورت سیار در روستاهای ۲۲ شهرستان، انجام می گیرد اعلام کرد: منابع محدود منجر شده که آب شرب برخی از روستاها به صورت سیار تامین شود، این در حالیست که درصدد هستیم با راه اندازی مجتمع های آبرسانی در نقاط مختلف استان بستر تامین پایدار آب شرب همه روستائیان مهیا گردد.

صفحات

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو