امروز : ۲۵ شهريور, ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۲

برگزاری میز خدمت شرکت آبفا در مسجد مصلی اصفهان

با همکاری پایگاه بسیج برخی از معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب در قالب میز خدمت پاسخگویی چگونگی ارائه خدمات به مردم در مسجد مصلی بودند
معاون خدمات مشترکین و امور درآمد  شرکت آب و فاضلاب در پاسخ به شبکه فرسوده موجب هدر رفت آب می شود گفت:در حال حاضر شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان کمترین میزان هدر رفت آب در کشور دارد این در حالیست که در سال ۸۶ میزان هدر رفت آب در اصفهان بیش از ۳۰ درصد بوده در حالیکه این رقم هم اکنون به ۱۶ درصد رسیده است.

برگزاری پویش ملی ایران به لبخند توزیباست با حضور بیش از ۳ هزار نفر در منطقه یک آبفا اصفهان

پویش ملی ایران به لبخند تو زیباست با حضور بیش از ۳ هزار نفر از اقشار مختلف مردم در باغ غدیر اصفهان برگزار شد
مدیر آبفا منطقه یک با اشاره به اقلیم آب و هوایی کشور و استان عنوان کرد:ایران دارای آب هوای خشک و نیمه خشک است ، دسترسی به آب شیرین در دنیا و کشور بسیار محدود است بر این اساس باید نهایت دقت در مصرف آب شرب توسط تمام مردم صورت گیرد.

برگزاری هشتمین برنامه پویش ملی ایران به لبخند تو زیباست با حضور بیش از ۵ هزار و ۷۰۰ نفر در منطقه ۴ اصفهان

  هشتمین برنامه پویش ملی ایران به لبخند تو زیباست با حضور بیش از ۵ هزار و ۷۰۰ نفر در پارک لاله در منطقه ۴ اصفهان برگزار شد
مدیر آبفا منطقه ۴ با اشاره به هدف از برگزاری این برنامه اعلام کرد: ترویج  فرهنگ مصرف بهینه آب بین مردم یکی از راههای تامین پایدار آب شرب مشترکین می باشد
 صالح بارندگی های اخیر را دلیل بر رفع بحران کم آبی در استان ندانست و عنوان کرد: در سال آبی ۹۸و۹۷ بارندگی های مطلوبی  در کشور و بدنبال آن  در استان صورت گرفت اما این امر دلیل بر رفع بحران کم آبی در کشور و استان نمی شود باید همچنان مصرف بهینه آب را در دستور کار قرار داد.

برگزاری پویش ملی بانوی آب با حضور بیش از ۲۵۰۰ نفر در باغ بانوان طلوع

با حضور بیش از ۲۵۰۰ نفر از بانوان، پویش ملی بانوی آب  با محوریت مدیریت بهینه مصرف آب در باغ طلوع اصفهان  برگزار شد
در این برنامه مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با بیان اینکه کلید مدیریت مصرف آب در دست بانوان است عنوان کرد:بانوان با توجه به نقشی که در محیط خانه و خانواده دارندمی تواند در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در جامعه بسیار موثر واقع شوند.

کسب مقام اول روابط عمومی آبفا استان اصفهان در نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور

روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق موفق شد با کسب  ۷رتبه اول و یک رتبه سوم  بعنوان روابط عمومی برگزیده در بین شرکت های تابعه وزارت نیرو معرفی شود.
در نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق، ۱۲۴ شركت در ۱۳ بخش حضور پيدا كردند كه از بين آنها ۳۸ شركت برگزيده شده‌اند.

برگزاری هفتمین پویش ملی ایران به لبخند تو زیباست با حضور حدود ۷هزار نفر در پارک کوهستانی صفه اصفهان

هفتمین برنامه پویش ملی ایران به لبخند تو زیباست با حضور حدود ۷ هزار نفر در پاک کوهستانی صفه برگزار شد ، این برنامه مورد استقبال بسیاری از گردشگران به استان اصفهان قرار گرفت
مدیر آبفامنطقه دو اصفهان  در این برنامه گفت:دستیابی به چشم انداز مصرف صحیح آب  شرب در کشور مستلزم فرهنگ سازی در این زمینه است که در سالهای اخیر آبفای استان اصفهان با رویکرد نهادینه نمودن مصرف صحیح آب در بین افراد جامعه ، موفق   به کاهش ۳۰ لیتر مصرف سرانه آب شهروندان اصفهانی در شبانه روز گردید.

برگزاری ششمین برنامه از پویش ملی ایران به لبخند تو زیباست با حضور حدود ۳ هزار نفر در قهجاورستان

ششمین برنامه از پویش ملی ایران به لبخند تو زیباست با حضور شهردار ، اعضای شورای شهر و حدود ۳ هزار نفر از اقشار مختلف مردم در قهجاورستان برگزارشد
مدیر بهره برداری آبفا منطقه ۶ در جمع مردم به اهداف برگزاری این مراسم اشاره کرد و خاطر نشان ساخت:در چند سال اخیر اجرای متعدد  برنامه های فرهنگی که به منظور  ترغیب مردم به مصرف درست آب در دستور کار قرارگرفت بسیار موثر در مصرف بهینه آب بوده است بطوریکه مصرف سرانه آب در این منطقه نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد کاهش یافته است .

شركت هاي كارآمد را روابط عمومي هاي کارآمد مي سازند

امروزه در دنيا روابط عمومي به عنوان يک دانش مطرح مي شود که افراد مي بايست هنگام پذيرش مسئوليت آن صاحب آگاهي لازم باشند تا بتوانند به مسئوليت اجتماعي خود آگاهانه عمل نمايند و در حفظ روابط مطلوب بين سازمان و جامعه ي هدف خود پل ارتباطي مستحکمي را بنا کنند.

برگزاری چهارمین برنامه پویش ملی لبخند آب با حضور بیش از ۵ هزار و ۳۰۰ نفر در بهارستان اصفهان

پویش ملی لبخند ایران به لبخند تو زیباست با حضور بیش از ۵ هزار و ۳۰۰ نفر از اقشار مختلف در شهر بهارستان برگزار شد
مدیر آبفا بهارستان هدف از برگزاری پویش ملی ایران به لبخند تو زیباست را دعوت مردم در هر گروه سنی به مصرف بهینه آب بیان کرد   و افزود: اقشار مختلف جامعه از پیر تا جوان گرفته باید سعی درمصرف درست آب نمایند که در این زمینه آبفا استان که متولی تامین و توزیع آب شرب می باشد، پیشگام در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در جامعه شده است.

آغاز پویش ملی بانوی آب با بازدید بانوان از تصفیه خانه آب اصفهان

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان گفت:از تمامی ظرفیت های اطلاع رسانی و فرهنگ سازی استان در راستای اجرای برنامه های عملیاتی پویش بانوی آب استفاده می گردد
سید اکبر بنی طباءپیرامون برگزاری پویش ملی بانوی آب افزود:در این پویش برنامه ریزی شده که حداقل ۲۰ هزار نفر از بانوان شاغل وخانه دار در سال ۹۸ با راهکارهای تامین،تصفیه و مصرف بهینه آب آشنا شوندزیرا نقش بانوان در مدیریت مصرف بهینه آب بسیار مهم و حائز اهمیت است.

صفحات

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو