امروز : ۷ فروردين, ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۱

ارائه خدمات پایدار آبفا مستلزم حفاظت و نگهداری بهینه از تاسیسات است

رئیس گروه مطالعات آب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت:برخی از  کارشناسان دفتر فنی و مهندسی و مشاورین از  ايستگاه هاي پمپاژ آب ارغوانيه، سيان و کوهپایه بازدید کردند این پروژه به منظور طراحی به روز در  امربهسازی و ارتقاء تاسیسات  در دستور کار قرار گرفت.
سعید شمسایی با بیان اینکه بیش از ۵۰ سال از فعالیت شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان می گذرد عنوان کرد: بعضا بیش از نیم
قرن از عمر برخی از تاسیسات آبفا در استان اصفهان می گذرد که کارشناسان و مشاورین با بازدید از این تاسیسات درصدد بازنگری در طراحی تاسیسات با هدف افزایش بهره وری بر می آیند.

در ده ماهه سال ۹۷ مصرف سرانه خانگی آب شرب در استان اصفهان ۱۰ لیتر در شبانه روز کاهش یافت

مدیر روابط عمومی و رئیس آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در مراسم اختتامیه (پویش من حامی یک قطره آب در شهر ورزنه هستم ) ، خبر از کاهش مصرف سرانه آب در استان اصفهان داد و اعلام کرد: در سال گذشته سرانه مصرف آب خانگی در استان حدود ۱۵۴ لیتر در شبانه روز بود این در حالیست که این رقم در ده ماهه سال جاری به  کمتر از۱۴۴ لیتر در شبانه روز کاهش یافت   

حضور کارشناسان آبفای استان اصفهان در پانزدهمین همایش و نهمین جشنواره ملی نظام پیشنهادها

هفت تن از کارشناسان آبفای استان اصفهان در پانزدهمین همایش و نهمین جشنواره ملی نظام پیشنهادها شرکت کردند.
این همایش با شعار " نظام پیشنهادها، راهکار  برون رفت از مشکلات جاری کشور" در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد.
در این همایش یکروزه  که در حدود ۴۰۰ نفر از ۴۰ شرکت و دستگاه اجرایی کشور حضور داشتند، موضوعاتی همچون علل عدم باور مدیران به سودمندی نظام پیشنهادها به روش طوفان فکری، نقش نظام پیشنهادها در توسعه شایستگی و استقرار سازمان های کلاس جهانی و همچنین موانع و چالش های نظام پیشنهادها در سازمان های خدماتی  در قالب سخنرانی های کلیدی ارائه شد.

برگزاری کارگاه آموزشی توانمند سازی آموزگاران مصرف بهینه آب در اردستان

مدیر آبفا اردستان در کارگاه آموزشی توانمند سازی آموزگاران در زمینه مدیریت مصرف بهینه آب گفت: از آموزگاران و مربیان آموزش و پرورش می خواهیم بازوی توانمد آبفا در ترغیب مردم به مصرف بهینه آب باشند
شریعتمدار اعلام کرد:با توجه به محدودیت شدید منابع آبی در شهرستان اردستان  هنوز مصرف سرانه آب در  این شهرستان بیشتر از متوسط استان است.
وی با اشاره به میزان سرانه آب در اردستان تصریح کرد: در حال حاضر میزان سرانه آب خانگی در اردستان بیش از ۱۸۰ لیتر در شبانه روزاست در صورتی که مصرف سرانه آب در استان ۱۵۴ لیتر در شبانه روز می باشد.

حضور آبفای استان اصفهان در کارگاه آموزشی مدیریت کایزن

جمعی از کارشناسان آبفای استان اصفهان در کارگاه آموزشی مدیریت کایزن (بهبود مستمر) شرکت کردند.
این کارگاه آموزشی را اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان با همکاری مرکز همکاری های خاورمیانه ژاپن (JCCME)  روز سه شنبه ۲۶ دی ماه سال جاری با هدف گسترش آموزش مدیران و اشاعه روش های مدیریتی کاربردی در اصفهان برگزار کرد.
دکتر " سیچی فوجیتا " از بنیان گذاران مدیریت کایزن در دنیا و استاد تمام دانشگاه واسدا ژاپن در این کارگاه آموزشی به تشریح ویژگی های مدیریت کایزن، تجربیات کایزن در شرکت تویوتا و مدیریت آراستگی سازمانی (۵s) پرداخت.

برگزاری چهل و پنجمین برنامه از سلسله نشست های برنامه رادیویی جاری حیات با موضوع مدیریت مصرف بهینه آب در آبفا منطقه ۵

علی قیصری مدیر آبفا منطقه ۵ در چهل و پنجمین برنامه از سلسله نشست های برنامه رادیویی جاری حیات با موضوع مدیریت مصرف بهینه آب گفت: در حال حاضر مصرف سرانه آب درآبفا منطقه ۵ ،  حدود ۱۵۴ لیتر در شبانه روز می باشد که در صدد هستیم با ترغیب مردم به مصرف بهینه این عدد را به ۱۱۰ لیتر در شبانه روز کاهش دهیم.
وی افزود: در حال حاضر بیش از ۸۶ هزارمشترک در آبفا منطقه ۵ تحت پوشش شبکه آبرسانی اصفهان بزرگ قرار دارند با تدابیری که در نظر گرفته شد می خواهیم میزان مصرف این مشترکین را به ۱۱۰ لیتر در شبانه روز برسانیم.

غفلت از مدیریت مصرف آب ، مانع دسترسی پایدار به منابع آبی می شود

 بیکیان مدیر آبفا لنجان درهمایش آبانان که با همکاری شرکت آب و فاضلاب منطقه لنجان و اداره آموزش وپرورش باغبهادران برگزارشد گفت: شهر باغبهادران در غرب استان اصفهان قرار دارد که تبعات وقوع خشکسالی در غرب استان به مراتب کمتر از شرق استان بوده بطوریکه هنوز آب روان از میان شهر باغبهادران می گذرد. درحالیکه تالاب گاوخونی سالهاست که خشک شده و شرق استان شاهد تبعات ناگوار خشکسالی هستند.

برگزاری چهل و چهارمین برنامه از سلسله نشست های برنامه رادیویی جاری حیات در تودشک

چهل و چهارمین برنامه از سلسله نشست های برنامه رادیویی جاری  حیات  با هدف مدیریت مصرف بهینه آب در تودشک برگزار شد.
یادگاری مدیر آبفا کوهپایه در این برنامه گفت: در چند سال اخیر با پرداختن به مباحث فرهنگی توانستیم  مصرف سرانه آب در تودشک را کاهش دهیم بطوریکه  ، در سال گذشته سرانه مصرف آب در شهر تودشک ۱۸۰ لیتر درشبانه روز برای هر نفر بوده که این رقم در ۸ ماهه سال جاری به ۱۶۱ لیتر در شبانه روز کاهش یافت.

برگزاری دوازدهمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب در گلپایگان

دوازدهمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب در گلپایگان با حضور بیش از ۶۰۰ دانش آموز مقطع اول ابتدایی  برگزار شد.
مدیرآبفا گلپایگان گفت بدلیل منابع آبی کافی در شهر گلپایگان مردم در این شهرستان هنوز با بحران کم آبی مواجه نشدند و همین امر بسیار موثر در میزان  مصرف سرانه آب در این منطقه دارد.
دهقادنی با اشاره به میزان مصرف سرانه آب در گلپایگان گفت:درحال حاضر میزان مصرف سرانه آب خانگی  در گلپایگان ۱۸۰ لیتر در شبانه روز برای هر نفر می باشد در حالیکه این رقم در سال گذشته ۲۲۰ لیتر در شبانه روز بوده است.

برگزاری یازدهمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب در شهر مبارکه

یازدهمین برنامه از دهمین جشنواره از نخستین واژه آب با حضور ۳۰۰ دانش آموز مقطع اول ابتدایی در شهرستان مبارکه برگزار شد.
سیف اله بستاکی مدیر آبفا شهرستان مبارکه گفت: چندسالی ست که شهرستان مبارکه برنامه های فرهنگی در راستای مصرف بهینه آب در دستور کار قرار داده است بعنوان مثال در تابستان سال جاری که با محدودیت شدید منابع آبی مواجه بودیم ، مردم با مصرف بهینه، ما را درتامین آب شرب یاری نمودند.

صفحات

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو