امروز : ۲ بهمن, ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶

برگزاری چهل و پنجمین برنامه از سلسله نشست های برنامه رادیویی جاری حیات با موضوع مدیریت مصرف بهینه آب در آبفا منطقه ۵

علی قیصری مدیر آبفا منطقه ۵ در چهل و پنجمین برنامه از سلسله نشست های برنامه رادیویی جاری حیات با موضوع مدیریت مصرف بهینه آب گفت: در حال حاضر مصرف سرانه آب درآبفا منطقه ۵ ،  حدود ۱۵۴ لیتر در شبانه روز می باشد که در صدد هستیم با ترغیب مردم به مصرف بهینه این عدد را به ۱۱۰ لیتر در شبانه روز کاهش دهیم.
وی افزود: در حال حاضر بیش از ۸۶ هزارمشترک در آبفا منطقه ۵ تحت پوشش شبکه آبرسانی اصفهان بزرگ قرار دارند با تدابیری که در نظر گرفته شد می خواهیم میزان مصرف این مشترکین را به ۱۱۰ لیتر در شبانه روز برسانیم.

غفلت از مدیریت مصرف آب ، مانع دسترسی پایدار به منابع آبی می شود

 بیکیان مدیر آبفا لنجان درهمایش آبانان که با همکاری شرکت آب و فاضلاب منطقه لنجان و اداره آموزش وپرورش باغبهادران برگزارشد گفت: شهر باغبهادران در غرب استان اصفهان قرار دارد که تبعات وقوع خشکسالی در غرب استان به مراتب کمتر از شرق استان بوده بطوریکه هنوز آب روان از میان شهر باغبهادران می گذرد. درحالیکه تالاب گاوخونی سالهاست که خشک شده و شرق استان شاهد تبعات ناگوار خشکسالی هستند.

برگزاری چهل و چهارمین برنامه از سلسله نشست های برنامه رادیویی جاری حیات در تودشک

چهل و چهارمین برنامه از سلسله نشست های برنامه رادیویی جاری  حیات  با هدف مدیریت مصرف بهینه آب در تودشک برگزار شد.
یادگاری مدیر آبفا کوهپایه در این برنامه گفت: در چند سال اخیر با پرداختن به مباحث فرهنگی توانستیم  مصرف سرانه آب در تودشک را کاهش دهیم بطوریکه  ، در سال گذشته سرانه مصرف آب در شهر تودشک ۱۸۰ لیتر درشبانه روز برای هر نفر بوده که این رقم در ۸ ماهه سال جاری به ۱۶۱ لیتر در شبانه روز کاهش یافت.

برگزاری دوازدهمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب در گلپایگان

دوازدهمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب در گلپایگان با حضور بیش از ۶۰۰ دانش آموز مقطع اول ابتدایی  برگزار شد.
مدیرآبفا گلپایگان گفت بدلیل منابع آبی کافی در شهر گلپایگان مردم در این شهرستان هنوز با بحران کم آبی مواجه نشدند و همین امر بسیار موثر در میزان  مصرف سرانه آب در این منطقه دارد.
دهقادنی با اشاره به میزان مصرف سرانه آب در گلپایگان گفت:درحال حاضر میزان مصرف سرانه آب خانگی  در گلپایگان ۱۸۰ لیتر در شبانه روز برای هر نفر می باشد در حالیکه این رقم در سال گذشته ۲۲۰ لیتر در شبانه روز بوده است.

برگزاری یازدهمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب در شهر مبارکه

یازدهمین برنامه از دهمین جشنواره از نخستین واژه آب با حضور ۳۰۰ دانش آموز مقطع اول ابتدایی در شهرستان مبارکه برگزار شد.
سیف اله بستاکی مدیر آبفا شهرستان مبارکه گفت: چندسالی ست که شهرستان مبارکه برنامه های فرهنگی در راستای مصرف بهینه آب در دستور کار قرار داده است بعنوان مثال در تابستان سال جاری که با محدودیت شدید منابع آبی مواجه بودیم ، مردم با مصرف بهینه، ما را درتامین آب شرب یاری نمودند.

برگزاری دهمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آ با حضور بیش از ۵ هزار دانش آموز مقطع اول ابتدایی

باحضور مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت منابع آب ایران ،مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان دهمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب با بیش از ۵ هزار دانش آموز در شهرستان برخوار برگزار شد.

برگزاری اولین فستیوال نونهالان باشگاههای برتر فوتبال استان اصفهان با شعار مدیریت مصرف

اولین فستیوال نونهالان باشگاههای برتر فوتبال استان اصفهان با حضور ۸ تیم از باشگاههای سپاهان ،ذوب آهن ،آبفا ،انقلاب ،اکباتان ،یاران،آینده سازان ذوب آهن و نوژان برگزارشد.
مدیرباشگاه ورزشی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان با اشاره به هدف از برگزاری این فستیوال گفت: لذت بردن از بازی فوتبال به دور از استرس و خشنونت و ایجاد محیطی شاد برای همه از مهمترین اهداف برگزاری این فستیوال بوده است.

برگزاری هفتمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب با حضور بیش از ۶۰۰ دانش آموز در آبفا منطقه ۴

هفتمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب با حضور بیش از ۶۰۰ دانش آموز مقطع اول ابتدایی با همکاری آموزش و پرورش وآبفا منطقه ۴ برگزارشد
صالح مدیر آبفا منطقه ۴ در این برنامه با بیان اینکه فعالیت های متنوع فرهنگی تاثیر بسزایی در کاهش مصرف آب دارد عنوان کرد: پرداختن به فعالیت های فرهنگی بسیار موثر در مصرف بهینه آب می باشد که در این راستا آبفا منطقه ۴ به منظور ترغیب مشترکین پرمصرف ۱۵ جلسه توجیهی که در هر جلسه حداقل ۸۰ نفر حضور داشتند برگزار نمود

دربرگزاری ششمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب عنوان شد: درحال حاضر بیش از ۹۰ درصد مشترکین در آبفا منطقه ۳ مطابق با الگو، آب را مصرف می کنند

ششمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب با حضور بیش از ۵۰۰ دانش آموز مقطع اول ابتدایی با همکاری آموزش و پرورش ناحیه یک وآبفا منطقه ۳ برگزار شد .
علی فاضلی مدیر آبفا منطقه ۳ گفت: درحال حاضر بیش از ۹۰ درصد مشترکین در آبفا منطقه ۳ مطابق با الگو، آب را مصرف می کنند اما با این وجود ما همچنان اقشار مختلف را ترغیب به مصرف بهینه آب می کنیم.

چهارمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب با حضور بیش از ۴۰۰ دانش آموز مقطع اول ابتدایی در آبفا منطقه ۲ اصفهان

چهارمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب با حضور بیش از ۴۰۰ دانش آموز اول ابتدایی با همکاری آبفا منطقه ۲ و آموزش و پرورش ناحیه ۳ برگزارشد.
رحیمی مدیر آبفا منطقه ۲ گفت: در چندسال اخیر با هماهنگی دفتر روابط عمومی برنامه های متنوع فرهنگی پیرامون ترویج مصرف بهینه آب برای تمام گروههای هدف به ویژه دانش آموزان در دستور کار قرار دادیم.

صفحات

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو