امروز : ۵ خرداد, ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۲

در نظر گرفتن منفعت سازمان و مردم رمز ماندگاری خدمات است


مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در مراسم گرامیداشت روز زن که با حضور بیش از ۳۲۵ بانوان شاغل در آبفا اصفهان برگزار شد اعلام کرد: فعالان صنعت  آبفا به منظور ارائه خدمات ماندگار باید منافع سازمان و مردم را بیش از هر امری مدنظر قرار دهند.
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در جمع بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با تاکید بر جایگاه رفیع زن در خانواده ، اجتماع گفت: بانوان شاغل در شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان باید با ارائه دستاوردهای ماندگار درزمینه خدمت رسانی مطلوب به مردم نهایت رضایت مشترکین را جلب نمایند

برگزاری مراسم بزرگداشت سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مجاهد بزرگ شهید ابومهدی المهندس و دیگر شهیدان جنایت تروریستی آمریکا در مصلی امیرالمومنین شرکت آبفا استان اصفهان

مراسم بزرگداشت سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مجاهد بزرگ شهید ابومهدی المهندس و دیگر شهیدان جنایت تروریستی آمریکا و جان باختگان سانحه دلخراش هوایی اخیر با حضور مدیر عامل و کارکنان  شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در مصلی امیرالمونین شرکت آبفا استان اصفهان برگزار شد

شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان موفق به کسب جایزه فرهنگ سازی در شانزدهمین کنفراس بین المللی روابط عمومی ایران گردید

شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در شانزدهمین کنفراس بین المللی روابط عمومی ایران به دلیل تاسیس خانه فرهنگ آب و ایجاد بستر مصرف بهینه آب در جامعه موفق به کسب جایزه فرهنگ سازی شد.
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان گفت:شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان  تنها شرکتی در کشور می باشد که خانه فرهنگ آب را باهدف ترویج مصرف بهینه آب در جامعه راه اندازی نمود.

اعلام برگزیده گان سومین دوره مسابقه نقاشی آب = زندگی ویژه کودکان و نوجوانان در اصفهان

سومین دوره مسابقه نقاشی آب = زندگی با موضوع مدیریت مصرف  آب ویژه کودکان و نوجوانان با همکاری شرکت آب و فاضلاب  و  اداره کل آموزش و پرورش  استان اصفهان برگزار شد.
مدیر  روابط عمومی و آموزش همگانی  شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان  با اشاره به برگزاری سومین دوره مسابقه نقاشی آب = زندگی گفت: در سومین دوره مسابقه آب مساوی زندگی در استان اصفهان  ۹۰۰۴ اثر در بخش کودکان و نوجوانان به دبیر خانه این مسابقات ارسال شد که از این رقم  ۷هزارو ۱۳۴ اثر در بخش کودکان و هزار و ۸۷۰ اثر در بخش توجوانان بوده است.

کاهش هدر رفت آب در اردستان

در سال جاری  هدر رفت آب در شبکه آبرسانی اردستان به ۱۷ درصدکاهش یافت
مدیر آب و فاضلاب اردستان گفت:  در سال ۹۱ میزان هدر رفت آب در منطقه اردستان حدود ۲۴ درصد بوده که به صورت فیزیکی و ظاهری هدر می رفت  که با برنامه‌ریزی‌هایی فنی که انجام دادیم هم اکنون این رقم به ۱۷ درصد کاهش یافت
سید عباس شریعت مدار در نشست خبری افزود: برای پیشگیری از هدر رفت آب نسبت اصلاح  چهار کیلومتر شبکه فرسوده  آب‌ ۴۰۰ فقره انشعابات آب و تعویض ۴۰۰ فقره کنتور های خراب  در دستور کار قرار گرفت  که در نتیجه این اقدامات ، آمار هدر رفت آب کاهش یافت.

حضور بیش از ۱۷۰۰ نفر در پویش ملی بانوی آب با محوریت زنان و مدیریت مصرف آب در نجف آباد

بیش از ۱۷۰۰ نفر از بانوان شهرستان نجف آباد در پویش ملی بانوی آب با محوریت زنان و مدیریت مصرف آب حضور یافتند
درابتدا این مراسم مدیر آبفا نجف آباد با اشاره به تعداد انشعاب های آب در شهرستان نجف آباد گفت: بیش از صد هزار و ۴۳۵ فقره انشعاب آب در شهر های نجف آباد،کهریزسنگ،علویجه ،گلدشت ،جوزدان واگذار شده  از این مشترکین می خواهیم که در مصرف بهینه آب نهایت دقت را به خرج دهند.

بازدید هنرمندان از فرایند تصفیه در یکی از بزرگترین تصفیه خانه های آب کشور

چند سالی که شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان به منظور نهادینه کردن مصرف صحیح آب میان گروههای مختلف مردم راهکارهای بسیاری را در دستور کار قرار داد که در این میان می توان به  استفاده ظرفیت هنرمندان که به شیوه های کاملا هنرمندانه مردم ترغیب  را به مصرف آب می نمایند اشاره نمود براین اساس ۴۰ نفراز هنرمندان که در زمینه کاریکاتور ،گرافیک ،تصویرگر،نویسنده،شاعر،ایده پرداز فعال هستندبه منظور ارائه طرح ها و برنامه های موثرتر در ترغیب مردم به مصرف صحیح آب از تصفیه خانه آب باباشیخعلی دیدن کردند.

مشارکت گسترده آبفای استان اصفهان در دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب

آبفای استان اصفهان بیش ترین مشارکت را در بین شرکت های آب و فاضلاب کشور در برگزاری دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب به خود اختصاص داد.
در این همایش که با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت برگزار شد، شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با ارائه ۲۵ مقاله تخصصی از بین ۲۱۰ مقاله پذیرفته شده، بیش ترین میزان مشارکت در بین شرکت های آب و فاضلاب کشور را به خود اختصاص داد. در مدت برگزاری دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب،  ۱۸ مقاله به صورت پوستر و هفت مقاله به صورت سخنرانی توسط مدیران و کارشناسان آبفای استان اصفهان برای شرکت کنندگان تشریح شد.

تامین پایدارآب شرب منطقه شاهین شهر با هوشمند سازی شبکه

شاهین‌شَهر همسایه شمالی شهر اصفهان و به عنوان شهری نوبنیاد در آستانه اصفهان بزرگ می‌باشد رشد بالای مهاجرت، گسترش محدوده شهری و استقرار جمعیت ۱۵ هزار نفری در مسکن مهر از جمله شاخص های  مهم این شهر می باشد بنابراین تامین پایدار آب شرب این شهر  از اهمیت بسزایی برخوردار است این در حالیست آب شرب  شاهین شهر بطور مستقیم از خط انتقال آب به قطر ۱۴۰۰ میلی متر از تصفیه خانه باباشیخعلی  تامین می شود و بمنظور چگونگی تامین پایدار آب شرب مردم در شاهین شهر گفتگویی با محمد خلیلی مدیر آب و فاضلاب شاهین شهر صورت گرفت .

کسب چهار مقام برگزیده روابط عمومی آبفا استان اصفهان در نخستین جشنواره محصولات فرهنگی روابط عمومی شرکت های آب وفاضلاب کشور

روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در نخستین جشنواره دوسالانه انتخاب محصولات فرهنگی روابط عمومی شرکت های آب وفاضلاب شهری و روستایی کشور در بخش های فیلم کوتاه و بلند،برنامه های ترکیبی ،کتاب و یک مقام قابل تقدیر در بخش پوستر حائز رتبه برگزیده گردید.
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان افزود: روابط عمومی شرکت آبفا استان اصفهان در بین ۶۴ شرکت آبفا شهری و روستایی که در این جشنواره شرکت کردند توانست در ۴ بخش رتبه برگزیده را به خود اختصاص دهد.

صفحات

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو