امروز : ۲ بهمن, ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸

بازسازي و مزين سازي نمازخانه آبفاي منطقه ۶

عمليات بازسازي و مزين سازي نمازخانه آبفاي منطقه ۶ پايان يافت ، طي اين عمليات كه به مدت يك هفته به طول انجاميد ديوارهاي نمازخانه با استفاده از بنرهايي كه مزين به آيات و دعاها بود پوشيده شد كه طي مراسمي در روز نهم دي ماه ۹۷ با حضور مديريت منطقه مهندس فتحيان حاج آقا مهاجري و آقاي هاشمي رئيس امور فرهنگي شركت افتتاح و بازگشايي شد.

 

انتقال شيرآلات خروجي مخزن قهجاورستان به داخل شيرخانه

به گزارش روابط عمومي آبفا منطقه ۶ به منظور جلوگيري از سرقت شيرآلات و بالا بردن امنيت تأسيسات ,لذا كليه لوازم خارج از شير خانه با قطرهاي ۲۵۰ و ۳۰۰ ، به داخل شيرخانه توسط پرسنل بهره برداري انتقال يافت.

 

 

اجراء طرح نظر سنجي جشنواره آب با حضور گروه نظر سنجي روابط عمومي استان اصفهان در سطح مدارس ابتدايي منطقه ۶

به گزارش روابط عمومي آبفا منطقه ۶ اجراء طرح نظر سنجي جشنواره آب با حضور گروه نظر سنجي روابط عمومي استان اصفهان در سطح مدارس ابتدايي انجام گرديد . اين طرح در قالب پروژه نظر سنجي از ۱۲ منطقه آبفا و بصورت پايلوت كشوري در سطح مدارس منتخب اجرا مي شود .با هماهنگي هاي انجام شده با آموزش و پرورش ۴ مدرسه ابتدايي شهرقهجاورستان براي اين منظور برگزيده شدند.كه شامل مدارس دخترانه و پسرانه مي باشد . انجام نظر سنجي به شيوه آزمايشي و بصورت دو گروه آزمايشي و كنترل به مرحله اجرا درآمد .

برگزاری هشتمین برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب با حضور ۸۰۰ دانش آموز مقطع اول ابتدایی در آبفا منطقه ۶ اصفهان

هشتیمن برنامه از دهمین جشنواره نخستین واژه آب با حضور ۸۰۰ دانش آموز با همکاری آموزش و پرورش و آبفا منطقه ۶ برگزارشد
در این برنامه مهدی فتحیان مدیر آبفا منطقه ۶ پیرامون چگونگی ترغیب مردم به مصرف بهینه آب گفت:با اداره آموزش و پرورش که تعامل و همکاری دوسویه داریم از ظرفیت این نهاد در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب نهایت استفاده را می کنیم به گونه ایی که کارشناسان آبفا با حضور در مدارس ابتدایی راههای مصرف صحیح آب را به دانش آموزان آموزش می دهند.

احداث حوضچه آب خاتون آباد منطقه ۶

عمليات احداث حوضچه چاه آب خاتون آباد به منظور احداث تجهيزات چاه در روز چهار شنبه مورخ ۷ / ۹ / ۹۷ با هزينه اي بالغ بر ۱۵۰ ميليون ريال از اعتبارات جاري منطقه ۶ انجام شد .

شستشوي مخزن ذخيره ۲۰۰۰ متر مكعبي قهجاورستان

عمليات شستشوي مخزن ۲۰۰۰ متر مكعبي قهجاورستان توسط پرسنل بهره برداري و حوادث آبفا منطقه ۶ انجام و آماده بهره برداري شد .

عمليات شستشوي شبكه جمع آوري فاضلاب منطقه ۶

عمليات شستشوي فاضلاب منطقه ۶ توسط پرسنل بهره برداري از ابتداي سال تا كنون ۵ / ۱۴۲ كيلومتر به منظور بالا بردن كيفيت شبكه انجام گرديد.

عمليات اصلاح شبكه آب محله گورت منطقه ۶

با توجه به فرسودگي شبكه محله گورت بن بست خواجه نصير كه موجب خسارت به مناطق مسكوني آن محل شده بود با تلاش پرسنل فني و مهندسي و بهره برداري مسير فوق به طول ۷۰ متر و به تعداد ۲۰ فقره انشعاب آب اصلاح و وارد بهره برداري شد.

آزمايش پمپاژ چاه جديد همدانيان منطقه ۶

عمليات آزمايش چاه جديد همدانيان بعد از حفر چاه انجام و دبي مورد آزمايش حدود ۲۰ ليتر در ثانيه بعد از ۲۴ ساعت از محل اعتبارات عمراني تأمين و با موفقيت به پايان رسيد.

سم پاشي منهولهاي فاضلاب آبفا منطقه ۶

به گزارش روابط عمومي منطقه ۶ عمليات سم پاشي منهولهاي فاضلاب طي دو مرحله ابتداي ارديبهشت ماه و مهر ماه به تعداد ۱۶۳۲۰ فقره به منظور حذف حشرات موذي انجام و به پايان رسيد .

صفحات

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو