امروز : ۲۹ تير, ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۱

پيشرفت ۲۰ درصدي ساختمان آبفاي قهجاورستان

عمليات اجرايي احداث ساختمان آبفاي قهجاورستان كه آغاز شد تا كنون ۲۰ درصد پيشرفت فيزيكي داشته است . به گفته مدير منطقه شش اين ساختمان در زميني به وسعت ۸۰ متر مربع و با اعتباري بالغ بر ۰۰۰ / ۰۰۰ / ۴۵۰ / ۲ ريال در حال ساخت است . هدف از احداث اين ساختمان خدمت رساني بهينه به شهروندان ساكن در اين منطقه مي باشد كه اميدواريم تا ۴ ماه آينده اين پروژه قابل بهره برداري باشد.

 

اصلاح شبكه فاضلاب در منطقه ۶

آب و فاضلاب منطقه ۶ اقدام به اصلاح شبكه فاضلاب در خيابان جي - خيابان سلمان كوچه ۲۶ نمود ، اين عمليات در عمق ۳ متري زمين و به طول ۳۰ متر با لوله قطر ۲۵۰ از نوع پلي اتيلن و در مدت زمان ۸ ساعت به اتمام رسيد .

اتصال عرضي چاه آب در پارك اريسون به شبكه آب شهري

 شركت آبفا منطقه ۶ اقدام به لوله گذاري ۱۶۰ ميليمتري به طول ۱۰۰ متر در عرض خيابان اريسون به شبكه آب شهري جهت تقويت شبكه آب منطقه به مدت ۴۸ ساعت نمود. همچنین شركت آبفا منطقه ۶ اصفهان جهت تقويت آب منطقه در خيابان ابر اقدام به لوله گذاري و اتصال لوله به قطر ۱۶۰ ميليمتري به طول ۱۸ متر در عرض خيابان ابر نمود

 

تعويض الكترو پمپ شناور چاه واقع در اداره آبفاي منطقه ۶

 به دليل عدم آبدهي چاه آب واقع در شركت آب و فاضلاب منطقه ۶ اصفهان و به منظور آماده سازي جهت استفاده در شرايط اضطراري اين امور نسبت به تعويض الكتروپمپ شناور  و  جايگزيني الكتروپمپ جديد اقدام و جهت طراحي مجدد به بهره برداري ستاد ارسال گرديد.

عمليات بهسازي شيرخانه مخزن ۴۰۰ متر مكعبي گورت

عمليات بهسازي شيرخانه گورت به دليل فرسوده بودن لوله هاي خروجي مخزن با تعويض لوله هاي خروجي و ورودي و تعويض شيرآلات فرسوده و ساخت ديوار و نصب درب شيرخانه گورت با پوشش حفاظتي لوله هاي خروجي به پايان رسيد و مورد بهره برداري قرار گرفت.

 

اتصال عرضي خط ۱۵۰ به قطر ۳۰۰جهت بهره برداري از مخزن ۲۰۰۰ مترمكعبي

عمليات بهره برداري از مخزن ۲۰۰۰ متر مكعبي و اتصال لوله ۱۵۰ به قطر ۳۰۰ با اجراي حدود ۱۵ متر لوله فولادي به قطر ۱۵۰ و عبور از عرض بلوار غدير جهت تقويت فشار محله پايين قهجاورستان با همكاري پرسنل بهره برداري و حوادث انجام گرديد.

بهره برداري از مخزن ۲۰۰۰ متر مكعبي قهجاورستان

با توجه به تكميل شدن ايستگاه پمپاژ و مخزن ۲۰۰۰ متر مكعبي قهجاورستان  بعد از عمليات شستشو و گند زدايي و آبگيري وارد مدار شبكه آب شرب قهجاورستان گرديد. در اين تست كليه مناطق فشارسنجي جهت نصب تجهيزات فشارشكن و هيدروليك انجام گرديد كه حدود بيست فقره حوادث ظرف مدت سه روز اتفاق افتاد كه با بررسي هاي بعمل آمده مقرر گرديد جهت بهره برداري دائم از مخزن نسبت به اصلاح تأسيسات در بعضي از مناطق اقدام گردد.
 

گرامیداشت روز زن در آبفا منطقه ۶ اصفهان

  به گزارش روابط عمومي آبفا منطقه ۶ به مناسبت ميلاد حضرت زهرا (س) جلسه اي با حضور مهندس فتحيان مدير منطقه و بانوان ، در دفتر مديريت تشكيل شد . در اين جلسه مدير منطقه ضمن تقديم هدايايي به بانوان اين روز را تبريك گفته و از زحمات كليه بانوان تقدير و تشكر كردند.

لوله گذاري فاضلاب خيابان معراج منطقه ۶

مهندس فتحيان مدير منطقه ۶ از پيشرفت لوله گذاري قطر ۱۰۰۰ ميليمتر خيابان معراج بازديد كردند . لازم به ذكر است لوله گذاري ۱۰۰۰ ميليمتري فاضلاب به طول ۲۲۰۰ متر مي باشد كه تا به امروز حدود ۱۱۹۸ متر پيشرفت داشته است.

ديدار مدير منطقه ۶ آب و فاضلاب استان اصفهان با امام جمعه خوراسگان

 مدير آبفا منطقه ۶ جناب فتحيان بهمراه مسئول حراست منطقه به ديدار آيت اله حاج حسين رباني رفتند. در اين ديدار كه در دفتر امام جمعه خوراسگان انجام گرفت ، حاج آقا رباني بيان نمودند كه خوشبختانه در ماههاي اخير هيچ گونه شكايت و نارضايتي از نحوه خدمات شركت آب و فاضلاب در شهر خوراسگان گزارش نشده است كه اين بيانگر تلاش جهاد گونه اين منطقه است و در اين حال گسترش روابط نزديك و چهره به چهره مسئولان آبفاي منطقه ۶ با مردم را تأكيد كرد و در پايان از مدير منطقه خواستند با حضور در مصلاي نماز جمعه اين شهر از نزديك با شهروندان گفتگو و به درخواستهاي آنها رسيدگي كنند.

صفحات

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو