امروز : ۲۴ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳

برگزاری نشست مشترك مابين مدير آبفاي منطقه ۶ و شهردار قهجاورستان

در نشست مشترك مابين مدير آبفاي منطقه ۶ آقاي مهندس فتحيان و آقاي مهندس حسيني شهردار قهجاورستان و آقاي ديانتي رييس شوراي شهر قهجاورستان مقرر گرديد كه كليه هزينه هاي مربوط به صدور مجوزها و ترميم آسفالت ترانشه ها كه از طرف شهرداري انجام گرفته با كليه بدهي هاي آب بها شهرداري قهجاورستان تهاتر گردد. 
 

برگزاری جشن بزرگ عید غدیر خم در آبفا منطقه ۶

من كنت مولاه فهذا علي مولاه جشن بزرگي به مناسبت ايام الله عيد غدير خم در آب و فاضلاب منطقه ۶ با حضور جمعي از پرسنل ،در محل نماز خانه برگزار گرديد كه در اين جشن  با سخنراني حاج آقا صالحي و مداحي آقاي حسين رستمي از مداحان اهل بيت به فيض رسيده است.

برگزاری جلسه مدير منطقه ۶ با شورا و شهردار قهجاورستان

 مدیرآبفا منطقه ۶ اصفهان با شورا و شهردار شهر قهجاورستان جلسه اي تشكيل دادند ، در اين جلسه مدير منطقه ۶ مشكلات آبفاي منطقه را با شورا و شهردار در ميان گذاشتند كه مقرر گرديد قطعه زميني جهت ايجاد ساختمان پمپاز فاضلاب در اختيار شركت آبفاي منطقه ۶ قرار گيرد.

نصب منصوبات سر چاهي و اتصال به شبكه آب

شركت آبفا منطقه ۶ اصفهان به منظور بهره برداري از چاه آب شهداي ابر نسبت به نصب الكترو پمپ و اجراي كابل برق جوشكاري و نصب اتصالات سرچاهي و در نهايت اتصال به شبكه آب توسط پرسنل بهره برداري اقدام نمود.
 

اصلاح لوله آب در منطقه ۶

 در ماه جاري شركت آب و فاضلاب منطقه ۶ اصفهان اقدام به اصلاح شبكه آب در سطح منطقه كرد . در اين عمليات ۲۸۱ متر لوله از نوع پلي اتيلن به قطر ۱۱۰ لوله گذاري و به شبكه آب رساني متصل و مورد بهره برداري قرار گرفت.

لوله گذاري فاضلاب قسمتی از خیابان معراج در منطقه ۶

 لوله گذاري فاضلاب قسمتي از خيابان معراج در منطقه ۶ آب و فاضلاب استان اصفهان به قطر ۱۰۰۰ ميليمترو از نوع پلي اتيلن از  به طول ۲۰۰ متر انجام شد كل اين پروژه ۲۲۰۰ متر مي باشد كه تا كنون ۱۸۰۰ متر آن درحد فاصل خيابان جي شير تا چهار راه شريعتي اجرا شده .

اجرای عملیات لوله گذاري فاضلاب در خیابان جی در منطقه ۶

عمليات لوله گذاري فاضلاب در منطقه ۶ اصفهان در خيابان جي به طول ۳۰۰ متر و به قطر ۲۵۰ از نوع پلي اتيلن و با اعتبار ۲۰۰ ميليون تومان انجام شد .

پيشرفت ۲۰ درصدي ساختمان آبفاي قهجاورستان

عمليات اجرايي احداث ساختمان آبفاي قهجاورستان كه آغاز شد تا كنون ۲۰ درصد پيشرفت فيزيكي داشته است . به گفته مدير منطقه شش اين ساختمان در زميني به وسعت ۸۰ متر مربع و با اعتباري بالغ بر ۰۰۰ / ۰۰۰ / ۴۵۰ / ۲ ريال در حال ساخت است . هدف از احداث اين ساختمان خدمت رساني بهينه به شهروندان ساكن در اين منطقه مي باشد كه اميدواريم تا ۴ ماه آينده اين پروژه قابل بهره برداري باشد.

 

اصلاح شبكه فاضلاب در منطقه ۶

آب و فاضلاب منطقه ۶ اقدام به اصلاح شبكه فاضلاب در خيابان جي - خيابان سلمان كوچه ۲۶ نمود ، اين عمليات در عمق ۳ متري زمين و به طول ۳۰ متر با لوله قطر ۲۵۰ از نوع پلي اتيلن و در مدت زمان ۸ ساعت به اتمام رسيد .

اتصال عرضي چاه آب در پارك اريسون به شبكه آب شهري

 شركت آبفا منطقه ۶ اقدام به لوله گذاري ۱۶۰ ميليمتري به طول ۱۰۰ متر در عرض خيابان اريسون به شبكه آب شهري جهت تقويت شبكه آب منطقه به مدت ۴۸ ساعت نمود. همچنین شركت آبفا منطقه ۶ اصفهان جهت تقويت آب منطقه در خيابان ابر اقدام به لوله گذاري و اتصال لوله به قطر ۱۶۰ ميليمتري به طول ۱۸ متر در عرض خيابان ابر نمود

 

صفحات

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو