امروز : ۷ فروردين, ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۵

اتصال عرضي خط ۱۵۰ به قطر ۳۰۰جهت بهره برداري از مخزن ۲۰۰۰ مترمكعبي

عمليات بهره برداري از مخزن ۲۰۰۰ متر مكعبي و اتصال لوله ۱۵۰ به قطر ۳۰۰ با اجراي حدود ۱۵ متر لوله فولادي به قطر ۱۵۰ و عبور از عرض بلوار غدير جهت تقويت فشار محله پايين قهجاورستان با همكاري پرسنل بهره برداري و حوادث انجام گرديد.

بهره برداري از مخزن ۲۰۰۰ متر مكعبي قهجاورستان

با توجه به تكميل شدن ايستگاه پمپاژ و مخزن ۲۰۰۰ متر مكعبي قهجاورستان  بعد از عمليات شستشو و گند زدايي و آبگيري وارد مدار شبكه آب شرب قهجاورستان گرديد. در اين تست كليه مناطق فشارسنجي جهت نصب تجهيزات فشارشكن و هيدروليك انجام گرديد كه حدود بيست فقره حوادث ظرف مدت سه روز اتفاق افتاد كه با بررسي هاي بعمل آمده مقرر گرديد جهت بهره برداري دائم از مخزن نسبت به اصلاح تأسيسات در بعضي از مناطق اقدام گردد.
 

گرامیداشت روز زن در آبفا منطقه ۶ اصفهان

  به گزارش روابط عمومي آبفا منطقه ۶ به مناسبت ميلاد حضرت زهرا (س) جلسه اي با حضور مهندس فتحيان مدير منطقه و بانوان ، در دفتر مديريت تشكيل شد . در اين جلسه مدير منطقه ضمن تقديم هدايايي به بانوان اين روز را تبريك گفته و از زحمات كليه بانوان تقدير و تشكر كردند.

لوله گذاري فاضلاب خيابان معراج منطقه ۶

مهندس فتحيان مدير منطقه ۶ از پيشرفت لوله گذاري قطر ۱۰۰۰ ميليمتر خيابان معراج بازديد كردند . لازم به ذكر است لوله گذاري ۱۰۰۰ ميليمتري فاضلاب به طول ۲۲۰۰ متر مي باشد كه تا به امروز حدود ۱۱۹۸ متر پيشرفت داشته است.

ديدار مدير منطقه ۶ آب و فاضلاب استان اصفهان با امام جمعه خوراسگان

 مدير آبفا منطقه ۶ جناب فتحيان بهمراه مسئول حراست منطقه به ديدار آيت اله حاج حسين رباني رفتند. در اين ديدار كه در دفتر امام جمعه خوراسگان انجام گرفت ، حاج آقا رباني بيان نمودند كه خوشبختانه در ماههاي اخير هيچ گونه شكايت و نارضايتي از نحوه خدمات شركت آب و فاضلاب در شهر خوراسگان گزارش نشده است كه اين بيانگر تلاش جهاد گونه اين منطقه است و در اين حال گسترش روابط نزديك و چهره به چهره مسئولان آبفاي منطقه ۶ با مردم را تأكيد كرد و در پايان از مدير منطقه خواستند با حضور در مصلاي نماز جمعه اين شهر از نزديك با شهروندان گفتگو و به درخواستهاي آنها رسيدگي كنند.

عمليات تعويض كنتور آب در منطقه ۶

عمليات تعويض كنتورهاي خراب و عمر بالاي ۱۰ سال با بكار گيري دو پيمانكار در دي ماه ۹۷ در منطقه ۶ آغاز و به تعداد ۳۰۰ فقره كنتور تعويض شد .

 

مونتاژقطعات و تجهيزات ايستگاه پمپاژ گورت

مونتاژ و تجهيزات ايستگاه پمپاژ گورت ، منطقه ۶ آب و فاضلاب اصفهان انجام شد . در اين عمليات كليه تجهيزات شامل ساخت پايه الكترو موتور و اتصالات لوله هاي انتقال دهنده انجام و مونتاژ گرديد و وارد بهره برداري شد.

بهسازي ساختمان ايستگاه شيرخانه گورت

در تاريخ ۲۳ / ۱۰ / ۹۷ بهسازي ساختمان ايستگاه شيرخانه گورت شروع و در تاريخ ۱۳ / ۱۱ / ۹۷ عمليات بازسازي شيرخانه گورت جهت زيبا و محكم سازي شامل پلاستر و سيمان ديوارها و سقف ساختمان ايستگاه پمپاژ و آماده سازي جهت سامانه گندزدايي انجام گرديد.

بازديد معاون بهره برداری آبفا استان از پمپاژ و منبع ۲۰۰۰ متر مكعبي شهر قهجاورستان

در بهمن ماه سالجاري آقاي مهندس اكبري از پمپاژ و منبع ۲۰۰۰ متر مكعبي قهجاورستان بازديد كردند.در اين بازديد مدير منطقه ۶ و معاون فني مهندسي منطقه ايشان را همراهي كردند.در اين بازديد مهندس اكبري توصيه هايي جهت بهره برداري هر چه سريع تر در انجام اتمام كار پمپاژ قهجاورستان به آقاي مهندس فتحيان مدير منطقه دادند.

اتصال لوله هاي قديم به لوله هاي جديد در محله گورت

با توجه به اصلاح شبكه محله گورت كليه اتصالات ۱۱۰ به لوله ۹۰ ميليمتري در مرحله اول عمليات ، واقع در خيابان شهيد بهشتي  به تعداد ۸ فقره انجام و شبكه جديد متصل و وارد مدار گرديد.

صفحات

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو