امروز : ۲۹ ارديبهشت, ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۷

برگزاری نشست مدیریت بحران در تصفیه خانه آب گلپایگان

با حضور مدیران آبفا غرب استان اصفهان  ، نشست مدیریت بحران در تصفیه خانه اب گلپایگان برگزار شد. در این نشست ابتدا صالح در خصوص مسائل و حوادث پیشآمد در سطح کشور و وقوع سیل در برخی از استان ها به ایراد سخن پرداخت.

اجرای s1 از آراستگی محیط کار (۵s ) در آبفا گلپایگان

پاکیزه سازی محل کار که اولین قدم در اجرای نظام  آراستگی محیط کار ( (۵s است، در آبفا منطقه گلپایگان انجام شد . در راستای اجرای اینکار ابتدا نشست آراستگی محیط کار با حضور مسئولین قسمت ها و کارکنان واحدهای مختلف انجام شد و دبیر کمیته نظام آراستگی (۵s) آبفا گلپایگان با بیان توضیحاتی پیرامون اجرای نظام آراستگی در منطقه ، به تبیین اهمیت نظام آراستگی و اقدامات لازم در خصوص اجرای آن پرداخت. سپس در اولین اقدام پاکیزه سازی محل کار و ساماندهی اقلام مورد استفاده کارکنان در دستور کار قرار گرفت.

اهدای هدایای دانش آموزان ممتاز کارکنان گلپایگان

مراسم تقدیر و اهدای هدایای دانش اموزان ممتاز کارکنان ابفا گلپایگان برگزار شد.در این مراسم مدیر آبفا منطقه گلپایگان ضمن خیرمقدم به مدعوین پیرامون طرح های مهم آبفا منطقه به ایراد سخن پرداخت . دهقادنی با اشاره به لزوم ایجاد فرهنگ مدیریت مصرف در بین خانواده ها خصوصا خانواده های کارکنان آبفا را ازاهم وظایف خانواده ها خواند و خواستار ترویج این مهم در سطح جامعه شد. سپس از تلاش دانش آموزان ممتاز و دانشگاهی فرزندان کارکنان آبفا در کسب علم و دانش  یکی از کارکنان بازنشسته منطقه با اهدا لوح و جایزه تقدیر شد .

تعمیر خط انتقال ۳۰۰ میلیمتر در گلپایگان

در پی بارش های اخیر و ورود سیلاب در شمال شهر گلپایگان خط انتقال آب این منطقه دچار حادثه گردید.با بروز این حادثه و ورود سیلاب در این قسمت از شهر، خط لوله ۳۰۰ میلیمتر نمایان گردید . امور حوادث آبفا منطقه طی بازدید از این خط و بمنظور جلوگیری از ایجاد شکستگی در لوله به سرعت وارد عمل شد و تمهیدات لازم در این خصوصاجرا گردید.

اجرای عملیات توسعه ۵۳۰ مترشبکه توزیع آب و نصب انشعاب کارخانه پگاه گلپایگان

عملیات توسعه ۵۳۰ متر شبکه آب در گلپایگان به اتمام رسید. این فعالیت عمرانی از موارد آماده سازی منطقه جنوب گلپایگان انجام شد . در این عملیات که بوسیله کارکنان آبفا منطقه اجرا گردید، از لوله های  پلی اتیلن ۱۱۰  میلیمتری استفاده شد.گفتنی است با اجرای این عملیات ، واگذاری و نصب انشعاب آب مربوط به کارخانه پگاه گلپایگان نیز انجام شد.

برگزاری نشست توجیهی آراستگی محیط کار (۵s ) در آبفا گلپایگان

نشست توجیهی آراستگی محیط کار در آبفا منطقه گلپایگان برگزار شد . در نشست آراستگی محیط کار حضور مسئولین قسمت ها و کارکنان واحدهای مختلف حضور داشتند. در این نشست ابتداء قنبری ، دبیر کمیته نظام آراستگی (۵s) آبفا گلپایگان با بیان توضیحاتی پیرامون اجرای نظام آراستگی در منطقه ، به تبیین اهمیت نظام آراستگی و اقدامات لازم در خصوص اجرای آن پرداخت. وی با بیان مطالبی گفت : در ۵ منطقه شرکت آبفا استان اصفهان نظام آراستگی (۵s) اجرا گردیده و گواهینامه مربوط به ان نیز صادر شده است .

پایان عملیات توسعه ۱۵۵ مترشبکه توزیع آب در گلپایگان

عملیات توسعه ۱۵۵ متر شبکه آب در گلپایگان به اتمام رسید. این فعالیت عمرانی بصورت امانی ازمحل اعتبارات جاری آبفا گلپایگان در خیابان های امام حسین ؛ شهید قرنی و بلوار معلم انجام شد . در این عملیات که بوسیله کارکنان آبفا منطقه اجرا گردید، از لوله های  پلی اتیلن ۱۱۰  میلیمتری استفاده شد.

پایان عملیات شستشوی مخازن ذخیره آب در منطقه گلپایگان

شستشو مخازن ذخیره آب در شهرهای گلپایگان، گوگد و گلشهر ، پایان یافت. در این عملیات مخزن های زمینی و هوایی با مجموع  حجم  ۳۰۹۵۰ متر مکعب شستشو و گند زدایی گردید. پس از تخلیه کامل آب هر یک از مخزن ها  و رسوبات موجود، عملیات شستشو و گند زدایی آنها بوسیله پرکلراین انجام شد . گفتنی است شستشو ی مخزن های ذخیره آب بدون قطع شدن آب در شبکه توزیع و با هدف ارتقاء کیفیت آب شرب شهروندان انجام شد.

پایان عملیات توسعه ۱۲۵ مترشبکه توزیع آب در گلپایگان

عملیات توسعه ۱۲۵ متر شبکه آب در گلپایگان به اتمام رسید. این فعالیت عمرانی بصورت امانی ازمحل اعتبارات جاری آبفا گلپایگان در منطقه لهرامش انجام شد . در این عملیات که بوسیله کارکنان آبفا منطقه اجرا گردید، از لوله های  پلی اتیلن ۹۰  میلیمتری استفاده شد.

آغاز عملیات شستشوی مخازن ذخیره آب گلپایگان

عملیات شستشوی مخازن ذخیره آب در شهر گشهر آغازشد. عملیات شستشو و گند زدایی پس از تخلیه کامل آب هر یک از مخزن ها  و رسوبات موجود، بوسیله پرکلراین انجام میشود . گفتنی است شستشو ی مخزن های ذخیره آب همه ساله با هدف ارتقاء کیفیت آب شرب شهروندان انجام میگیرد.

 

صفحات

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو