امروز : ۲۸ مرداد, ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

۱۰۵ متر توسعه شبکه توزیع آب در گلپایگان

عمليات توسعه  شبكه آب  در خیابان امام حسن مجتبی انجام شد. بنا به در خواست مردمي و  در راستاي رضاتمندي مشتري ، توسعه شبكه آب در مسیر یاد شده در دستور كار قرار گرفت . با اجراي عملیات لوله گذاري قطر ۹۰ ميلي متري پلي اتيلن ، به طول ۱۰۵ متر ، امکان استفاده  از آب شرب سالم و تصفیه شده میسر گردید.

اتصال شهرک صنعتی شهرستان گلپایگان به شبکه توزیع آب

در راستاي تحقق شعار سال ، رونق توليد ملی ، عملیات اتصال شهرک صنعتی شهرستان گلپایگان به شبکه توزیع آب اجرا شد. در این خصوص شبکه توزیع آب موجود در شهرک صنعتی گلپایگان واقع در جنوب این شهر با نصب فلومتر به شبکه توزیع آب متصل گردید. این عملیات به منظور بهره مندی این منطقه از آب شرب تصفیه شده  و كمك به واحد هاي توليدي در جهت رونق تولید ملی انجام شد. در این خصوص حجم واگذاری آب با ظرفیت بیش از پانزده هزار متر مکعب در ماه در نظر گرفته شده است. گفتنی است شهرک صنعتی گلپایگان متشکل از واحدهای گوناگون صنعتی و تولیدی میباشد.

۲۰۰ متر توسعه شبکه توزیع آب در گلپایگان

عمليات توسعه  شبكه آب  در بلوار صفائیه شهر گلپایگان انجام شد. بنا به در خواست مردمي و  در راستاي رضاتمندي مشتري و تکریم ارباب رجوع ، توسعه شبكه آب در مسیر یاد شده در دستور كار قرار گرفت . با اجراي عملیات لوله گذاري قطر ۱۱۰ ميلي متري پلي اتيلن ، به طول ۲۰۰ متر ، امکان استفاده  از آب شرب سالم و تصفیه شده برای متقاضیان بلوار صفائیه میسر گردید.

کاهش ۲۰درصدی حوادث انشعاب آب در منطقه گلپایگان

طی سال گذشته تعداد ۱۵۹۴ مورد حادثه انشعاب در بخش آب در سامانه ۱۲۲ ثبت شد. در سال ۹۶ تعداد ۱۹۱۴ حادثه انشعاب ثبت و رفع گردید. بررسی این تعداد با توجه به میزان مشابه در سال گذشته ،حاکی از  کاهش ۲۰ درصدی  حوادث انشعاب آب  در سال ۹۷ است. کاهش حوادث انشعاب آب حاصل اجرای عملیات مدیریت فشار بر شبکه توزیع آب در منطقه گلپایگان میباشد.

حضور کارکنان آبفا گلپایگان در راهپیمایی روز جهانی قدس

هم زمان با سراسر کشور در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، کارکنان آبفا گلپایگان در کنار دیگر اقشار مردم در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند .

نصب ۴۶۸ رشته انشعاب آب در منطقه گلپایگان

طی سال گذشته تعداد ۴۶۸ رشته انشعاب آب در منطقه گلپایگان نصب گرديد .از اين تعداد ۳۶۲ رشته انشعاب در شهر گلپایگان و تعداد ۵۰ رشته انشعاب در گلشهر و ۵۶ رشته انشعاب در شهر گوگد نصب گردید. بررسی این آمار نسبت به سال گذشته نشاندهنده افزایش دو درصدی نصب انشعاب آب در منطقه گلپایگان میباشد.

 

تعويض ۹۵۷ فقره كنتور آب در منطقه گلپایگان

طی سال گذشته تعداد ۹۵۷ فقره كنتور در منطقه گلپایگان تعویض گردید. جهت کاهش میزان آب به حساب نیامده و همچنین محاسبه دقیق آبها و اعمال مدیریت در مصرف آب عملیات تعویض کنتورهای معیوب بصورت دوره ای توسط آبفا گلپایگان انجام میگیرد. در این راستا در سال ۹۷ تعداد ۹۵۷ دستگاه کنتور خراب و فرسوده در منطقه گلپایگان جمع آوري و با كنتورهاي جديد جايگزين شدند .

کاهش ۳۹درصدی حوادث شبکه توزیع آب در منطقه گلپایگان

طی سال گذشته تعداد ۲۲۱ مورد حادثه شبکه توزیع در بخش آب در سامانه ۱۲۲ ثبت گردید. این حوادث مربوط به شبکه اصلی وفرعی توزیع آب و با اقطار مختلف در منطقه گلپایگان به وقوع پیوست. با توجه به میزان مشابه در سال ۹۶ که تعداد ۳۰۷ مورد حادثه از این دست بود، حوادث شبکه توزیع آب در سال ۹۷ به میزان ۳۹ درصدکاهش داشت. کاهش حوادث شبکه توزیع آب در پی اجرای عملیاتهای اصلاح شبکه آب و کنترل مدیریت فشار شبکه توزیع در منطقه گلپایگان بوجود آمد.

كشف ۲ فقره انشعاب غير مجاز در منطقه گلپایگان

بر اساس اعلام رئیس آبفا گلشهر ، دو فقره انشعاب غير مجاز در این شهر شناسايي گردید. این انشعابهای غیر مجاز با کاربری مسکونی و با قطر ۲/۱ اینچ بوسیله سه راهی قبل از کنتور بطور غیرمجاز اقدام به استفاده از شبکه توزیع آب می نمودند.امور مشترکین آبفا گلپایگان پس از شناسايي و بازدید از انشعابهای غير مجاز ، براي مشتركین خاطي اخطار صادر نمود. گفتنی است جرائم مربوط به هریک بر اساس مقررات شرکت آبفا استان اصفهان معین و پس از تایید ستاد به مشترک اعلام گردید.

اجراي۶۶۰۰متر لوله گذاري آب و فاضلاب در منطقه گلپایگان

در سال گذشته ۶۶۰۰ متر عملیات لوله گذاري آب و فاضلاب  در منطقه گلپایگان  اجرا شد.این عملیات با نظارت دفتر فني وتوسعه ابفا منطقه در شهرهاي  گلپایگان ،گوگد و گلشهر  اجرایی گرديد.  اجرای عملیات لوله گذاري آب در این شهرها بیش از ۵۶۰۰ متر و در بخش فاضلاب نزدیک به ۱۰۲۰ متر که مربوط به اجرای خط اصلی کلکتور شبکه جمع آوری فاضلاب شهرهای گلپایگان و گوگد بود ؛ صورت گرفت.

صفحات

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو