امروز : ۷ فروردين, ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۹

اجرای عملیات توسعه ۵۳۰ مترشبکه توزیع آب و نصب انشعاب کارخانه پگاه گلپایگان

عملیات توسعه ۵۳۰ متر شبکه آب در گلپایگان به اتمام رسید. این فعالیت عمرانی از موارد آماده سازی منطقه جنوب گلپایگان انجام شد . در این عملیات که بوسیله کارکنان آبفا منطقه اجرا گردید، از لوله های  پلی اتیلن ۱۱۰  میلیمتری استفاده شد.گفتنی است با اجرای این عملیات ، واگذاری و نصب انشعاب آب مربوط به کارخانه پگاه گلپایگان نیز انجام شد.

برگزاری نشست توجیهی آراستگی محیط کار (۵s ) در آبفا گلپایگان

نشست توجیهی آراستگی محیط کار در آبفا منطقه گلپایگان برگزار شد . در نشست آراستگی محیط کار حضور مسئولین قسمت ها و کارکنان واحدهای مختلف حضور داشتند. در این نشست ابتداء قنبری ، دبیر کمیته نظام آراستگی (۵s) آبفا گلپایگان با بیان توضیحاتی پیرامون اجرای نظام آراستگی در منطقه ، به تبیین اهمیت نظام آراستگی و اقدامات لازم در خصوص اجرای آن پرداخت. وی با بیان مطالبی گفت : در ۵ منطقه شرکت آبفا استان اصفهان نظام آراستگی (۵s) اجرا گردیده و گواهینامه مربوط به ان نیز صادر شده است .

پایان عملیات توسعه ۱۵۵ مترشبکه توزیع آب در گلپایگان

عملیات توسعه ۱۵۵ متر شبکه آب در گلپایگان به اتمام رسید. این فعالیت عمرانی بصورت امانی ازمحل اعتبارات جاری آبفا گلپایگان در خیابان های امام حسین ؛ شهید قرنی و بلوار معلم انجام شد . در این عملیات که بوسیله کارکنان آبفا منطقه اجرا گردید، از لوله های  پلی اتیلن ۱۱۰  میلیمتری استفاده شد.

پایان عملیات شستشوی مخازن ذخیره آب در منطقه گلپایگان

شستشو مخازن ذخیره آب در شهرهای گلپایگان، گوگد و گلشهر ، پایان یافت. در این عملیات مخزن های زمینی و هوایی با مجموع  حجم  ۳۰۹۵۰ متر مکعب شستشو و گند زدایی گردید. پس از تخلیه کامل آب هر یک از مخزن ها  و رسوبات موجود، عملیات شستشو و گند زدایی آنها بوسیله پرکلراین انجام شد . گفتنی است شستشو ی مخزن های ذخیره آب بدون قطع شدن آب در شبکه توزیع و با هدف ارتقاء کیفیت آب شرب شهروندان انجام شد.

پایان عملیات توسعه ۱۲۵ مترشبکه توزیع آب در گلپایگان

عملیات توسعه ۱۲۵ متر شبکه آب در گلپایگان به اتمام رسید. این فعالیت عمرانی بصورت امانی ازمحل اعتبارات جاری آبفا گلپایگان در منطقه لهرامش انجام شد . در این عملیات که بوسیله کارکنان آبفا منطقه اجرا گردید، از لوله های  پلی اتیلن ۹۰  میلیمتری استفاده شد.

آغاز عملیات شستشوی مخازن ذخیره آب گلپایگان

عملیات شستشوی مخازن ذخیره آب در شهر گشهر آغازشد. عملیات شستشو و گند زدایی پس از تخلیه کامل آب هر یک از مخزن ها  و رسوبات موجود، بوسیله پرکلراین انجام میشود . گفتنی است شستشو ی مخزن های ذخیره آب همه ساله با هدف ارتقاء کیفیت آب شرب شهروندان انجام میگیرد.

 

نشست ایمنی (HSE) در آبفا منطقه گلپایگان

با حضور مدیر آبفا منطقه ،کارشناس ایمنی شرکت آبفا استان اصفهان و مسئولین قسمتها نشستی با رویکرد ایمنی (HSE) در منطقه  گلپایگان برگزار شد. در این نشست کارشناس ایمنی آبفا استان با بیان نکاتی پیرامون اهمیت موضوع ایمنی در شرکت و لزوم اجرای موارد درخواست شده خاطرنشان کرد : رعایت موارد مربوط به ایمنی در کار و فعالیتهای روزمره و اجرای بخشنامه ها و دستورالعملهای موجود در این خصوص از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و مدیر عامل محترم شرکت توجه ویژه ای به بخش ایمنی دارند .

پایان عملیات توسعه ۱۰۰ مترشبکه توزیع آب در گلپایگان

عملیات توسعه ۱۰۰ متر شبکه آب در گلپایگان به اتمام رسید. این فعالیت عمرانی بصورت امانی ازمحل اعتبارات جاری آبفا گلپایگان در خیابان ارم  انجام شد . در این عملیات که بوسیله کارکنان آبفا منطقه اجرا گردید، از لوله های  پلی اتیلن ۱۱۰  میلیمتری استفاده شد.

کاهش ۲۰ درصدی آب بدون درآمد در منطقه گلپایگان

طی ده ماه گذشته ی سال جاری آب بدون درآمد در منطقه گلپایگان با کاهش بیست درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته روبرو بوده است.

کاهش ۳۶ درصدی حوادث شبکه توزیع آب در منطقه گلپایگان

طی ده ماه گذشته ی سال جاری تعداد ۱۸۲ مورد حادثه شبکه توزیع در بخش آب در سامانه ۱۲۲ ثبت گردید. این حوادث مربوط به شبکه اصلی وفرعی توزیع آب و با اقطار مختلف در منطقه گلپایگان به وقوع پیوست. با توجه به میزان مشابه در سال گذشته که تعداد ۲۸۳ مورد حادثه از این دست بود، حوادث شبکه توزیع آب در مدت ده ماهه سال جاری به میزان ۳۶ درصدکاهش داشت. کاهش حوادث شبکه توزیع آب در پی اجرای عملیاتهای اصلاح شبکه آب در منطقه گلپایگان بوجود آمد. لازم به توضیح است که حوادث مربوط به شبکه توزیع بصورت استانداردهای شرکت آبفا ،تعمیر و بازسازی شد و در مدار بهره برداری قرار گرفت.

صفحات

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو